Kejvina Kthella flet për sherret, Einxhel dhe BBVIP, Isli Islami përlotet nga surpriza – Goca & Gra
30/11/2022 22:01
Katër finalistët e DWTS, sipas Isli Islamit!- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
“Tani që kam rritur flokët, ta qaj hallin!” Një dhuratë për Fatmën nga Isli- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
Bënë sherr, Kejvina Kthella tregon raportin që ka tani me Einxhel Shkirën- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
1.60 i gjatë, por sheik? Kejvina Kthella përshkruan mashkullin e saj ideal- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
“Ke pasur lidhje me halle e siklete”, Kejvina Kthella: “Më përndjekin çunat e këqinj”- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
Letra e Dalinës për gjoksin u bë virale, ja dhurata e Islit për të!- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
U fol se mund të prezantonte Për’puthen, Isli Islami habit studion: “Bora Zemani…”- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
Një dedikim nga personi i zemrës, përlot Isli Islamin!- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
Çfarë do të kishe bërë ndryshe nga Einxhel dhe Beniada në BBVIP? Ja si përgjigjet Kejvina-Goca & Gra
30/11/2022 22:00
Kejvina Kthella tregon çmendurinë më të madhe që ka bërë për dashurinë!- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
Tha se nuk do që vjehrra t’i bëjë punët, Isli Islami ka menduar këtë dhuratë për Arminën-Goca & Gra
30/11/2022 22:00
Kejvina Kthella: “Ish-të dashurin e ndihmoja me lekë!”- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
Ç’mendim ke për sherret brenda DWTS? Isli Islami ka një përgjigje- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
Isli ka një dhuratë për Jerin: “Kur do ta heqësh qafe…”- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
“Vitet po ikin, ja pse s’i takoj shpesh…”, i prekur, Isli Islami flet për gjyshërit- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
“Kërkonte të dashurin në motelet e Dajtit”,Dalina tregon historinë e personazhit të njohur-Goca &Gra
30/11/2022 22:00
Kejvina Kthella: “Në BBVIP, unë do të sillesha kështu”- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
A e bëjnë paratë një burrë më joshës? Ja ç’mendojnë vajzat- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
‘Fushatat’ brenda DWTS, Isli Islami: “Megi Pojani mban vendin e parë”- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
Kejvina Kthella: “Babai është mërzitur disa herë me mua, ja pse…”- Goca & Gra
30/11/2022 22:00
Kërcyen bashkë tek dasma e Xhemi Shehut, Isli Islami: “Menduan se isha burri i Dalinës!” -Goca & Gra
30/11/2022 22:00
Bashkëshorti i thotë se ka debatuar me dikë, ja ç’bën Armina…- Goca & Gra
30/11/2022 21:30
Mban dot sekrete Armina? Testi dhe përgjigja që shkriu së qeshuri vajzat- Goca & Gra
30/11/2022 21:30
Ja si do vepronte Armina nëse dëgjon prindërit të flasin për familjen e burrit- Goca & Gra
30/11/2022 21:30
Sekretet që (s)duhen ruajtur! Diskutimi Fatma-Dalina-Jeri- Goca & Gra
30/11/2022 21:30
Dalina Buzi, dy fjalë për gjoksin e zbuluar- Ardit Çuni mbytet në lot nga e ëma- Goca & Gra
23/11/2022 22:15
Ardit Çuni: “Jam besimtar, ja ç’bëj gjithmonë para se të kërcej”- Goca & Gra
23/11/2022 22:00
Ardit Çuni e thotë troç: “Ja kush ikën këtë javë nga DWTS, finalja mes meje dhe…”- Goca & Gra
23/11/2022 22:00
Dalina Buzi: “Më dukej sikur çdo djalë më shikonte nga gjoksi, e urreja” -Goca & Gra
23/11/2022 22:00