Kamila qan me dënesë në prapakenë, çfarë ndodhi? -Ep.105 Përputhen 05/02/2023
05/02/2023 23:15
Kamila ia hedh karrigen Viktorit dhe e le në mes të studios -Ep.105 Përputhen 05/02/2023
05/02/2023 23:15
Përse Laura nisi të qajë ditën kur del nga programi? -Ep.105 Përputhen 05/02/2023
05/02/2023 23:15
Laura mes lotësh, ja çfarë ndodhi! -Ep.105 Përputhen 05/02/2023
05/02/2023 23:15
Emocionuese, mes lotësh e puthjesh dalin çift Laura dhe Arbi -Ep.105 Përputhen 05/02/2023
05/02/2023 23:15
Arjani i percjell me lot Laurën dhe Arbin -Ep.105 Përputhen 05/02/2023
05/02/2023 23:15
Ilda e përjashtuar, tregon sot të vërtetën -Ep.105 Përputhen 05/02/2023
05/02/2023 23:15
Turp… Pas mashtrimit, Petro dhe Ilda përjashtohen -Ep.99 Përputhen 29/01/2023
29/01/2023 23:16
Nevina dhe Manushi nuk i shpëtojnë përballjes në Përputhen -Ep.99 Përputhen 29/01/2023
29/01/2023 23:15
Irisi përballet me Ildën për akuzat e përfshirjes në lojën e Petros – Ep.99 Përputhen 29/01/2023
29/01/2023 23:15
Sa bukur! Borën se keni parë kurrë kështu… -Ep.99 Përputhen 29/01/2023
29/01/2023 23:15
Nevina dhe Manushi rikthehen në Përputhen… -Ep.99 Përputhen 29/01/2023
29/01/2023 23:15
“I pafytyrë, ti ma shpif”, Ilda dhe Petro kalojnë në ofendime të rënda -Ep.99 Përputhen 29/01/2023
29/01/2023 23:15
Nxirren nga studio menjëherë, ja reagimi i Petros dhe Ildës -Ep.99 Përputhen 29/01/2023
29/01/2023 23:15
Arbi i gjen Laurës mesazhe me ishin,çfarë ndodhi mes çiftit të deklaruar?-Ep.99 Përputhen 29/01/2023
29/01/2023 23:15
Kërkesa e faljes së Kamilës bën lëmsh të gjithë studion -Ep.99 Përputhen 29/01/2023
29/01/2023 23:15
Në përballje, çfarë note i vë Manushi Nevinës? -Ep.99 Përputhen 29/01/2023
29/01/2023 23:15
E paprecedentë: Petro dhe Ilda përplasen duke “vjellë” gënjeshtrat e tyre-Ep.99 Përputhen 29/01/2023
29/01/2023 23:15
Zbutet luanesha, Eda i kërkon falje Mateos – Ep.99 Përputhen 29/01/2023
29/01/2023 23:15
Kamila dhe Viktori sërish tensione, braktisin përballjen të dy! -Ep.93 Përputhen 22/01/2023
22/01/2023 23:15
E plotë: Petro reagon shumë keq ndaj refuzimit të Ildës -Ep.93 Përputhen 22/01/2023
22/01/2023 23:15
E rëndë: lIda i thotë “JO”, Petro çmendet, çohet në mes të studios -Ep.93 Përputhen 22/01/2023
22/01/2023 23:15
“Je negative e ziliqare”, Gisela e Lorida nuk gjejnë paqe në përballje -Ep.93 Përputhen 22/01/2023
22/01/2023 23:15
Antoneta Koçi, kundër reagimit të tmerrshëm të Petros -Ep.93 Përputhen 22/01/2023
22/01/2023 23:15
Jozefina kthen Petron nga largimi përfundimtar nga programi -Ep.93 Përputhen 22/01/2023
22/01/2023 23:15
Përfundimisht Irisi humbi Lean, Petron e Donaton! Çfarë ka për të thënë? -Ep.87 Përputhen 15/01/2023
15/01/2023 23:30
Ilda qan, Petro në vështirësi, Irisi ndez fitilat! Cifti i 1 i deklaruar -Përputhen Prime 15/01/2023
15/01/2023 23:30
Njihuni me dy vajzat e reja në program… – Ep.87 Përputhen 15/01/2023
15/01/2023 23:00
Ilda shpërthen në lot, ç’punë ka Irisi më me Petron? – Ep.87 Përputhen 15/01/2023
15/01/2023 23:00
Është fantastike, deklarimi i Arbit dhe Laurës – Ep.87 Përputhen 15/01/2023
15/01/2023 23:00