Top News – Kate dhe Uilliam në kinema / Në premierën e Top Gun në Londër
20/05/2022 16:07
Top News – Tom Cruise largohet nga Kana / Shfaqi premierë atje Top Gun Maverick
19/05/2022 16:59
Top News-Pezullon blerjen e Twitter / Elon Musk ka mbi 70 për qind ndjekës të rremë
18/05/2022 22:01
Top News-Thyen heshtjen pas 19 vitesh / Këngëtari i njohur flet për romancën me Beyoncen
18/05/2022 21:54
Top News-Si ishte takimi i parë me vjehrrën…/Rrëfehet Klea Huta-Më pa si vajzën e saj
12/05/2022 16:44
Top News-Çiljeta largohet nga muzika!/Këngëtarja bën deklaratën e fortë në emision
12/05/2022 16:43
Top News-Ndarja më e bujshme në rrjet/Reagon për herë të parë Dua Lipa, shpjegon arsyen
11/05/2022 14:54
Top News-30 milionë dollarë për një copë ‘shkëmb’/Rritje e çmimit edhe për diamantet e bardhë
11/05/2022 12:04
Top News – Loredana takohet me Neymar Jr / Reperja publikon momentin në rrjetet sociale
06/05/2022 19:56
Top News-3 herë e përjashtuar nga Kisha / Madonna kërkon takim me Papën, ja kërkesa e saj
06/05/2022 19:47
Top News-Vajza e Donald Trump drejt altarit! / Martohet në Florida, detajet nga ceremonia
06/05/2022 19:45
Top News-‘Tani ndihem e pathyeshme’ / Dua Lipa zbulon arsyen e fortë se pse la duhanin
06/05/2022 19:43
Top News-Momente tensioni në gjykatë / Amber Heard largohet e frikësuar kur Depp i afrohet
06/05/2022 19:40
Top News-E dashura dhe 4 fëmijët e Putin në ‘rrezik’/Fshihet në Zvicër BE sanksionon Alina Kavaevën!
06/05/2022 19:13
Top News-Spring festival ndez Tiranë / Muzikë dhe ushqim tradicional në Sheshin Skënderbej
06/05/2022 17:32
Top News-‘Shpirti im ishte i vdekur’/Amber Heard trondit gjykatën me dëshminë e saj
05/05/2022 21:53
Top News-Rikthehet ‘Top Gun’!/Premiera e filmit të Tom Cruise në San Diego
05/05/2022 12:49
Top News-Will Smith hap rrugën/Sulmohet në skenë komediani i famshëm
04/05/2022 22:43
Top News-U cilësua si ‘mbretëresha’ e Met Gala/Zbuloni kuptimin e fustanit madhështorë të Blake
04/05/2022 19:12
Top News-Rikthimi në Met Gala pas 20 vitesh/Ish-kandidatja për presidente zbulon arsyen
04/05/2022 19:11
Top News-Reperi ‘dashurohet’ me Dua Lipën/I bën këngëtares shqiptare propozimin befasues
04/05/2022 19:11
Top News-Rita Ora e pakënaqur me pagën/I vendos ultimatum “The Voice of Australia”
03/05/2022 20:29
Top News – Ferrari, Justin Bieber në listën e zezë/Nuk do të mundet të blejë më makinën e Maranellos
03/05/2022 16:40
Top News – Yjet shkëlqejnë në Met Gala / Rikthehet festa më e madhe e vitit në Nju Jork
03/05/2022 15:39
Top News- Ndahet nga jeta menaxheri i ‘yjeve’ / Pak ditë më parë u deklarua e njëjta gjë!
30/04/2022 17:19
Top News-Miliarderi me ‘uniformë’ pune / Pse Zuckerberg vesh gjithmonë të njëjtën bluzë
29/04/2022 20:56
Top News-Elon Musk ‘lë në baltë’ aktoren/ Nuk do të dëshmojë në gjyqin e Johnny Depp
29/04/2022 20:55
Top News-Coca-Cola me kokainë! / Miliarderi Elon Musk zbulon objektivin e ri
29/04/2022 20:50
Top News-Kur dashuria triumfon! / William dhe Kate festojnë 11 vjetorin e martesës
29/04/2022 20:45
Top News-Kjo po që duhet dashuri / Gjesti i Travis Barker që la pa fjalë të gjithë
29/04/2022 20:39