E mërkurë, 27 Tetor 2021
Komisioni Hetimor/ Deputeti i PS ngre zërin: Hera e 3 që po shkelim ligjin me të dyja këmbët. Kur flas unë mos fol!
Politikë
Debati i ashpër te Komisioni Hetimor/ Punonjësi i Gardës nxjerr jashtë drejtoreshën e Shërbimeve të Komisineve Parlamentare (VIDEO)
Politikë
“Mos ndërprisni sinjalin”/ Alibeaj paralajmëron administratën e Kuvendit: Do ju kallëzoj penalisht! Ndërpritet transmetimi
Politikë
Presidenti Meta i jep Kuvendit pëlqimin për hyrjen në fuqi të ligjit për daljen e Shqipërisë në tregun e Eurobondit. Ja cilat janë rezervat
Aktualitet
Shtohen pacientët në psikiatri/ Kosovë, grupmoshat e mesme kërkojnë më shumë ndihmë gjatë pandemisë
Kosova, Shëndeti
Mazhoranca braktis dy herë Komisionin për 25 prillin. Mbledhja vazhdon pa praninë e socialistëve, Kuvendi ndërpret sinjalin
Aktualitet
Post pandemia, e vështirë/ Mjekët: Sfidë aq sa vetë sëmundja
Aktualitet
Rreziku nga përmbytjet/ Në Dajc i frikësohen me afrimin e dimrit
Aktualitet
Masakra e Peshkëpisë/ SPAK mbylli hetimet, ish-doganieri kërkon të vazhdojnë
Aktualitet
“Nuk ju mbledh dot, s’kam fuqi të mbinatyrshme!”/ Alibeaj ‘dorëzohet’ si kryetar i Komisionit Hetimor
Politikë
Aksident i rëndë në Durrës/ Shoferi humbet kontrollin dhe përplas me trafikndarësen, lëndohet pasagjerja, dërgohet me urgjencë në spital
Aktualitet
Komisioni i zgjedhjeve, Gogu-Alibeajt: Mblidhni veten kryetar dhe vini rregull, s’mund të na pengoni të ushtrojmë të drejtën e votimit
Politikë
“Pa mik, pa deputet, pa ryshfet e pa parti”/ Spiropali flet për projektligjin “për bashkëqeverisje”: Prioritet do jenë ngërçet
Aktualitet
Alibeaj i tërheq ‘veshin’ administratës së Kuvendit: Nuk pasqyruat mbledhjen e Komisionit Hetimor, mos të ndodhë më!
Lajme