15:35 Select
16:30 TF "100 vitrinat"
Programi i plote
PUBLICITET
  • Rrëzohet një avion pasagjerësh në Tajvan, të paktën 50 persona kanë humbur jetën
  • Avioni u përpoq të kryente ulje emergjence në aeroportin Mangong për shkak të motit të keq
4 burgime përjetë për Dritan Dajtin
Merr fund odisea gjyqësore në Krimet e Rënda për vrasësin e 4 policëve
Zbulohen mjekët-klientë të farmacive
Tiranë, i detyronin pacientët t’i blinin ilaçet në farmacitë ku merrnin pagesa
“Shkëputëm krimin nga policia”
Tahiri dhe Rama vlerësojnë arritjet: Luftë korrupsionit brenda policisë
Gjykata Kushtetuese pezullon Mustafën
Ngrin zgjedhjet e liderit të LDK-së si kryetar i Kuvendit

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Showbiz & Lifestyle
Lady Gaga tregon “gabimisht” gjoksin në Instagram
Këngëtarja e fshiu foton pas komenteve nga ndjekësit e saj
Lana Del Rey: Kam fjetur me shumë meshkuj në industrinë e muzikës
Këngëtarja Lana Del Rey pranon se ka elemente të së vërtetës në këngën e saj të re “F……d my way up to the top”
Pushime pasioni për Gigi Buffon dhe Ilaria D’Amico (FOTO)
Portieri italian Buffon ka nisur historinë e dashurisë, pas ndarjes nga bashkëshortja Seredova
Washington, korsia e parë e rrugës për përdoruesit e smartphone
Eksperimenti i “National Geographic”, që kërkon të studiojë sjelljen njerëzore
Fushatë në rrjetet sociale: Izraeli dhe Palestina nuk janë armiq
Fushata sensibilizuese për t’i thënë ndal luftimeve mes Izraelit dhe Palestinës
“Costa Concordia” përfundon për skrap
Nisin përpjekjet e fundit për ta transportuar në portin e Xhenovës, për t’u shitur për skrap
Kostumet e famshme të Beyonce-s ekspozohen në “Rock and Roll Hall of Fame” (FOTO)
Veshjet e famshme të divës së muzikës prezantohen në Muzeun “Rock and Roll Hall of Fame”, në seksionin e parashikuar për yjet
Jessica Alba: E urrej palestrën, është e mërzitshme (FOTO)
Aktorja Alba është zgjedhur kopertina e muajit Gusht, e revistës “Self”
Fotolajm
Një bombardim në lagjen Shijaija, ditën e martë në Gaza
Presidenti ukrainas, Petro Poroshenko dhe ambasadori holandez në Kiev kryejnë homazhe për viktimat e fluturimit MH17
Felipe Massa me kokë poshtë pas aksidentit në xhiron e parë të Cmimit të Madh të Gjermanisë
Aksidenti i frikshëm i Lewis Hamilton gjatë provave zyrtare të së shtunës në Hockenheim
Mijëra interpretues performojnë në unitet në hapjen e Lojrave Arirang në Penian. Në sfond, nxënësit mbajnë broshura me ngjyrë për të krijuar flamurin e vendit të tyre. Festivali përshkruan historinë e Koresë së Veriut nëpërmjet shprehjes gjimnastikore.
Sondazh

Si i vleresoni 300 ditet e para te qeverise?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...
Më të lexuarat
Pasdite ne Top Channel
e merkure 17:00
Nje pasdite interaktive me "miqte" tane qe jane ne nevoje, me ata qe ia kane dale mbane apo qe nuk rreshtin se perpjekuri... Nje pasdite me argetim e risi... nje pasdite qe te na vere ne mendime dhe te buzeqeshim plot shprese...
Serial Nikita
e merkure 20:11
Nikita eshte tashme skllave e torturave psikologjike te Amandes, te cilat e cojne ne cepa te frikshme te se shkuares. Nikita zbulon sekretin me te madh te Amandes.
Serial Borxhiat 2
e merkure 21:03
Paolo, babai i femijes se Lukrecias, vjen ne Rome dhe e kerkon. Ai arrin ta takoje, por te gjithe skenen e shikon Huani, i cili zemerohet kur meson se me ke eshte dashuruar e motra.
Top Story
e enjte 21:00
Politika perballe te vertetes, publiku perballe politikaneve, ne nje debat nga Sokol Balla.
Summer Fest 2014: Prishtina
e shtune 20:45
Kengetare e grupet me te njohur te muzikes se lehte... Per me shume humor e argetim, aktoret e trupes se Portokalli, artistet e cirkut... Mode, panaire, si dhe konkurimi "Dance Zone" me grupe breakdance, dubstep, free style...
Shqip, Pjesa 3 - 21/07/2014
Turizmi Profesional

Mobile
Parashikimi i motit,
23/07/2014
 
 
Community

Këmbimi valutor 23/07/2014

  Blihet Shitet
EUR 139.2 139.7
USD 103.2 103.8
GBP 176 176.5
CHF 114.2 114.8
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.