Batuta e papritur e Romeos, vë në siklet Ilirin… – Më lër të flas
25/03/2023 16:46
Donaldi për Ilirin: “Jemi takuar fshehurazi si dashnore…” – Më lër të flas
25/03/2023 16:46
Xhensila Pere futet në BBVIP? Maestro: Do isha fokusuar tek sytë e saj – Më lër të flas
25/03/2023 16:46
Donaldi ia plas në sy Maestros: Ja kush ta bënte zap ty në BBVIP – Më lër të flas
25/03/2023 16:45
E papritur, Donaldi & Iliri përballen për herë të parë pas ‘Big Brother’ – Më lër të flas
24/03/2023 23:31
Si e sheh Luizin në BBVIP? Ilir Shaqiri bën përshkrimin e papritur – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Ilir Shaqiri bën krahasimin BBVIP1-BBVIP2: “Ne kurrë s’kalonim në ofendime…” – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Performanca e Maestros ndez studion, ja si reaguan të ftuarit! – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Stand Up Comedy/ Denis Taullaj çel garën për çmimin 10.000 euro! – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Pas BBVIP, Maestro flet për herë të parë për periudhën e errët – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Romeo apo Donaldi do iki nga Shqipëria? Grida Duma ‘vjen’ ndryshe në studio – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Mes Oltës dhe Kiarës, ja kush del këtë javë sipas Ilir Shaqirit! – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Xhensila Pere: “S’më dilte rroga, ndaj emigrova në Amerikë…” – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Do jetë pjesë “L’isola dei famosi”? Ilir Shaqiri shuan kureshtjen – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
A ia dha lekët që i premtoi Sabianit? Iliri e thotë troç! – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Aktivisti i njohur: “Skllavopronarë, ja me sa lekë i mbajnë njerëzit në punë” – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
S’ishin takuar që pas finales së BBVIP1, Donaldi: “Ja ç’bëja ndërkohë” – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Pse po ikin nga Shqipëria? Ndizet debati mes të ftuarve! – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
‘Do iki në Angli’, skeçi i emigrimit – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Si bëhet leku në Shqipëri? Ja ç’thotë ministrja Bora Muzhaqi! – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Sa e keni rrogën? Përgjigjen Armaldo Kllogjeri dhe Bora Muzhaqi! – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Fitues i BBVIP1 përballë Donald Veshajt, flet për herë të parë Ilir Shaqiri! – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Kush do të jetë fituesi i këtij BBVIP? Ilir Shaqiri ka një përgjigje! – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Iliri tregon si e përjetoi hyrjen e Sabianit në BBVIP2! – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Të rinjtë po ikin apo po i dëbojmë? – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Adriatik Lapaj revoltohet: “Shqiptarët pa shpresë, ja pse! – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Reportazh/ Fshati Tragjas bosh, gjithë të rinjtë në emigrim! – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Ilir Shaqiri tregon arsyet pse nuk erdhi më herët në emision – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Sherr me të dashurën, shkak Luizi? Renato Doko shkrin së qeshuri studion – Më lër të flas
24/03/2023 23:30
Ministrja Bora Muzhaqi: “S’është gjithmonë keq të largohesh nga vendi” – Më lër të flas
24/03/2023 23:30