Këngëtari & magjistari në garë për 10.000 euro, ja kush e fitoi çmimin e madh- Më lër të flas
02/01/2024 01:00

Donald & Romeo Veshaj, binjakët më të famshëm në vend, edhe këtë sezon televiziv planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri. Me një larmi temash, të ftuar VIP, lojëra dhe performanca në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të shtunën mbrëma. Të qeshura pafund dhe situata që nuk i keni parë kurrë. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj

Fifi, Edi Manushi & Alban Male zgjedhin 2 konkurrentë në përballjen finale!- Më lër të flas
02/01 01:00
Fifi: “Ja ç’pres nga viti 2024…”- Më lër të flas
02/01 01:00
Batalioni B13 – Orkestrale- Më lër të flas
02/01 01:00
“Mbi 100 mijë…”, Batalioni B13, shifrat marramendëse të koncerteve!- Më lër të flas
02/01 01:00
Këngëtari & magjistari në garë për 10.000 euro, ja kush e fitoi çmimin e madh- Më lër të flas
02/01 01:00
Magjistari ‘shokon’ jurinë me këtë numër shpejtësie!- Më lër të flas
02/01 01:00
Performancat e 4 finalistëve/ Fifi, Edi Manushi & Alban Male i komentojnë- Më lër të flas
02/01 01:00
Fifi – Nale – Më lër të flas
02/01 01:00
BBV3, flet Sara Hoxha! Përlotet Luiz Ejlli! Këngëtarët më të dashur ndezin studion-Më lër të flas
02/01 01:00
Nga ‘pazaret’,tek sherret & paragjykimet, djemtë e “Batalioni B13” i thonë të gjitha!-Më lër të flas
02/01 01:00
Ervin Gonxhi, Ad Sybardhi & Batalioni B13 – Kolazh LIVE – Më lër të flas
02/01 01:00
Ges Rabo – Wrecking Ball; Fifi, Ed Manushi & Alban Male, dy fjalë për këngëtarin!- Më lër të flas
02/01 01:00
‘Problemet’ me paratë në koncerte, Gena flet hapur! Dasma e Donaldit, urimi…- Më lër të flas
01/01 23:00
“Ju nga Vlora jeni problematikë me gratë…”, Sinani – Romeos & Donaldit!- Më lër të flas
01/01 23:00
Remzie & Nexhat Osmani – Kolazh/ Ndizet atmosfera!- Më lër të flas
01/01 23:00
“Hajde luj qyqek”, Remzie Osmani i vë ‘flakën’ studios…- Më lër të flas
01/01 23:00
Në Gjermani me Kombëtaren? Shkurte Fejza merr ftesën LIVE nga moderatorët- Më lër të flas
01/01 23:00
“Mora fjalë”, Qazim Beka tha se i vodhi këngën, reagon Shkurte Fejza!- Më lër të flas
01/01 23:00
Sinan Hoxha – Kolazh, Shqipëria e Mesme. Pse u emocionua këngëtari?- Më lër të flas
01/01 23:00
Ia ka bërë gruaja 8 me 2? Sinan Hoxha habit me përgjigjen!- Më lër të flas
01/01 23:00