Albin Kurti ‘SHPALLET’ non-grata?!/ Ja thika pas shpine e Edi Ramës | Breaking Top News
09/06/2023 15:48
Largohet nga PD-ja? Berisha: Gjithçka përcaktohet nga anëtarësia e partisë | Breaking Top News
09/06/2023 15:23
ALARM / Ish-ministrja Karabina: 20 mijë nxënës me pak se 10 vite më parë | Breaking Top News
09/06/2023 15:20
‘Nuk do hesht më…’-Revoltohet Pedagogia: Studentët po ikin me dhunë… | Breaking Top News
09/06/2023 15:20
Ish-ministrja ‘urdhër’ Ramës: Harto strategji, po zhduk rininë… | Breaking Top News
09/06/2023 15:20
‘Po na udhëheqin njerëz që kanë vetëm synim shpopullimin’/ Pedagogia me tone të ashpra| Breaking
09/06/2023 15:19
Karabina: Çdo vit del teza e provimit, ka kopjime, ç’model është ky? | Breaking Top News
09/06/2023 15:18
Keta: Është krijuar një rreth vicioz i së keqes, këtu janë me 6 jashtë dalin… | Breaking Top News
09/06/2023 15:18
Serbia nuk pranon pavarësinë e Kosovës-Flet politologu: Politika shoviniste | Breaking Top News
09/06/2023 15:01
‘Ka ndërkombërtar që janë të ndarë në qëndrime’-Politologu: Ja kush e mbështet Kosovën | Breaking
09/06/2023 15:01
Pse lavdërojnë Vuçiç dhe politikat e tij të dhunës? Plas debati në studio | Breaking Top News
09/06/2023 15:00
A do të shpallet Albin Kurti non-grata? Poltiologu: Janë presione… | Breaking Top News
09/06/2023 15:00
Rama thikë pas shpine Albin Kurtit? Flet politologu Nexhmedin Spahiu | Breaking Top News
09/06/2023 15:00
‘Rama po fut hundët në punët e Kosovës’-Poltiologu: Të heqe dorë nga… | Breaking Top News
09/06/2023 14:59
Albin Kurti nuk ka ditur të menaxhojë situatën, Analisti: Gjuha e Kurtit si e Berishës | Breaking
09/06/2023 14:59
‘Lulzim Basha është mercenar i PD-së’/ Gashi: Po përpiqet të zëvendësojë Metën | Breaking Top News
09/06/2023 14:39
Basha dhe Rama bashkë në 2025 për mandatin e 4/ Pedagogu zbërthen SKENARIN | Breaking Top News
09/06/2023 14:39
Kush e urdhëroi Lulzim Bashën të kthehet në PD?/ Plas debati mes deputetëve | Breaking Top News
09/06/2023 14:39
‘Basha është si xhol në PD’/ Pedagogu: Është i paaftë | Breaking Top News
09/06/2023 14:38
Shqipëria BRAKTIS Kosovën/ Edi Rama ndahet nga Albin Kurti | Breaking Top News
09/06/2023 14:21
Deputeti i PD-së distancohet nga Ilir Meta-Zbardhen prapaskenat | Breaking Top News
09/06/2023 14:08
Një tjetër zyrtar i lartë i PS pas hekurave, deputeti zbardh emrin | Breaking Top News
09/06/2023 14:07
Kush e dha urdhërin për rrestimin e Vangjush Dakos? Flasin deputetët | Breaking Top News
09/06/2023 14:01
‘E përgëzoj’-Genc Burimi mbështet Lulzim Bashën? | Breaking Top News
09/06/2023 14:01
Berisha futet në zgjedhjet e PD-së-Genc Burimi: Do humbasi partinë | Breaking Top News
09/06/2023 14:00
Kosova fut në SHERR intelektualët/ Nuk do e lavdëroj kurrë Vuçiçin, Kosova duket e dobët | Breaking
09/06/2023 13:54
Lulzim Basha DHUNON tre deputet të PD-së/ Trondin deputeti zbardh emrat! Breaking Top News
09/06/2023 12:56
Vangjush Dako kokë turku për Saimir Tahirin/ Deputeti i PD-së PLAS deklaratën | Breaking Top News
09/06/2023 12:51
Ja pse SHBA nuk flet për Vangjush Dako-Spartak Ngjela zbulon të pathënat | Breaking Top News
09/06/2023 11:45
‘Analistët shqiptarë të paguar nga Rusia kundër Kurtit’-Ngjela PLAS deklaratën | Breaking Top News
09/06/2023 11:45