“Në Shtëpi të Re” 3 – Episodi 13. Me pamje nga Liqeni.
14/05/2022 16:45
“Në Shtëpi të Re” 3 – Episodi 12. Marisi kërkon te blejë apartament 1+1 në zonat qëndrore.
07/05/2022 16:45
“Në Shtëpi të Re” 3 – Episodi 11. Klienti kthehet në Shqipëri pas shumë vitesh,dhe blen shtëpi.
30/04/2022 16:45
“Në Shtëpi të Re” 3 – Episodi 10. Klientes i prezantohet nje super vilë dhe nje duplex.
23/04/2022 16:45
“Në Shtëpi të Re” 3 – Episodi 9. Këngëtares i prezantohet një Penthouse luksoz dhe një Vilë.
16/04/2022 16:45
“Në Shtëpi të Re” 3 – Episodi 8. Shëngjin dhe Velipojë, klienti kërkon shtëpi pushimi
09/04/2022 16:45
“Në Shtëpi të Re” 3 – Episodi 7. Klientja kërkon të blejë apartament në zonat e qeta të Tiranës
02/04/2022 16:45
“Në Shtëpi të Re” 3 – Episodi 6.Sipërmarrësi i ri kërkon të blejë apartament 2+1 pranë qendrës.
26/03/2022 16:45
“Në Shtëpi të Re” 3 – Episodi 5.Trajnerit personal i prezantohen dy apartamente me stil modern
19/03/2022 16:45
“Në Shtëpi të Re” 3 – Episodi 4. Make Up artistja kërkon të blejë shtëpi në zonat e qeta.
12/03/2022 16:45
“Në Shtëpi të Re” 3-Episodi 3.Instruktori i dancit latin, Niko Spiro kerkon te blej apartament te ri
05/03/2022 16:45
“Në Shtëpi të Re” 3 – Episodi 2. Klienti kërkon të blej apartament për investim, agjentet në sfidë
26/02/2022 16:45
“Në Shtëpi të Re” 3 – Episodi 1. Moderatorja Livia Kola kerkon te blej 2+1, nis Sezoni 3.
19/02/2022 17:00
“N’Shtëpi t’Re” 2-Episodi 12.Përlotet Shqipja gjatë mbylljes së sezonit.Zhaklin Lekatari blen shtëpi
25/12/2021 16:45
“N’Shtëpi t’Re” 2 – Episodi 11. Skenaristi Tobias Xhaxhiu blen shtepi ne Myslym Shyr
18/12/2021 16:45
“N’Shtëpi t’Re” 2 – Episodi 10. Klientes i prezantohen 2 shtepi me super arredim.Cilen do te zgjedh?
11/12/2021 16:45
“N’Shtëpi t’Re” 2 – Episodi 9. Familja nga rrethet blen shtëpi në Tiranë për vajzën
04/12/2021 16:45
“N’Shtëpi t’Re” 2 – Episodi 8. Klienti kërkon të blejë apartament 1+1 në zonat qëndrore
27/11/2021 16:45
“N’Shtëpi t’Re” 2 – Episodi 7. Klientja kërkon vilë në periferi,skena aksion me Shqipen
20/11/2021 16:45
“N’Shtëpi t’Re” 2 – Episodi 6. Aktori E.Bufazi kerkon garsoniere ne Bllok,skena dramatike me Shqipen
13/11/2021 16:45
“N’Shtëpi t’Re” 2 – Episodi 5. Klientët nga Vlora duan të jetojnë në Tiranë, kërkojnë apartament 2+1
06/11/2021 19:53
“N’Shtëpi t’Re” 2 – Episodi 4. Rreperi Alion Gashi kërkon shtëpi 2+1.Shqipja i bën diss Luanit!
30/10/2021 16:15
“N’Shtëpi t’Re” 2 – Episodi 3. Klientja kërkon apartament 1+1 në zonat më të preferuara të Tiranës
23/10/2021 16:45
“N’Shtëpi t’Re” 2 – Episodi 2.Fotografi Sonny kerkon shtepi prane 21-shit,Shqipja e investigon kudo
16/10/2021 16:15
“N’shtëpi t’re 2” – Episodi 1 – Shqipe Hysenaj spiunon klientin Ervis Bici
09/10/2021 17:00
“N’Shtëpi t’Re” 2 – Episodi 1,Luani dhe Shqipja nisin sezonin. Kampioni i Muay Thai është klienti
09/10/2021 16:15
“N’Shtëpi t’Re” – Episodi 12
03/04/2021 16:15
“N’Shtëpi t’Re” – Episodi 11, Kleopatra kërkon të blej një apartament për të afërmin e saj
27/03/2021 16:16
“N’Shtëpi t’Re” – Episodi 11, Kleopatra kërkon të blej një apartament për të afërmin e saj
27/03/2021 16:15
“N’Shtëpi t’Re” – Episodi 10, klientja Turke kerkon te blej nje vile tek ‘Gjiri i Lalzit’
20/03/2021 16:15