Kanioni i kokainës në Kolumbi, atje ku lulëzon Koka… / Cartel, në Top News
16/06/2024 21:00
Jeta si gruaja e El Chapo-s, historia e Emma Coronel Aispuro / Cartel, në Top News
09/06/2024 21:00
‘Kryeqyteti botëror i vrasjeve’, atje ku rrugët lahen me gjak / Cartel, në Top News
02/06/2024 21:00
Kartelet ‘tërbohen’, Meksika në gjunjë para tyre / Cartel, në Top News
26/05/2024 21:00
Franca po ‘meksikanizohet’! Kartelet vrasin policë e pëgjakin rrugët / Cartel, në Top News
19/05/2024 21:00
Ndrangheta lë vrasjet, i hyn biznesit, MAFIA E JAKAVE TË BARDHA në Itali / Cartel, në Top News
12/05/2024 21:00
Parajsa e gangsterëve: Si DUBAI po i dorëzon më në fund lordët e tij të krimit / Cartel, në Top News
05/05/2024 21:00
Tregu i drogës në Evropë, vlen 31 miliardë euro / Cartel, në Top News
28/04/2024 21:00
Amsterdami kërkon të legalizohet KOKAINA: I kemi dhënë kriminelëve monopolin / Cartel, në Top News
21/04/2024 21:00
Shqiptarët, ‘mbretër’ të kokainës! Europol-Ja bandat më të rrezikshme të Evropës/Cartel në Top News
14/04/2024 21:00
“Po përgjakin Britaninë”…Pse kartelet shqiptare janë kaq të pamëshirshme / Cartel, në Top News
07/04/2024 21:00
Si shqiptarët po “përmbysin” Spanjën me KOKAINË…/ Cartel, në Top News
31/03/2024 21:00
Shteti në duart e bandave, vendi më i rrezikshëm mbi glob / Cartel në Top News
24/03/2024 21:00
TREGTARI I VDEKJES, ‘krimineli gjeni’ i hyn politikës / Cartel në Top News
17/03/2024 21:00
Historia e KOKAINËS, nga perandoritë te Luftrat Botërore / Cartel, në Top News
03/03/2024 21:00
Si u bë Antwerpi, porta evropiane e kokainës? / Cartel, në Top News
25/02/2024 21:00
Një pilulë e vogël, e bardhë…Captagoni, droga që financon luftën / Cartel, në Top News
18/02/2024 21:00
Turqia, udhëkryqi i ri i kokainës…lidhja me heroinën / Cartel, në Top News
11/02/2024 21:00
NARKOSHTETI / Bandat e drogës djegin Ekuadorin, vendi në gjendje lufte / Cartel, në Top News
14/01/2024 21:00
30 vite pas Pablo Escobarit, si ka ndryshuar rrjedha e kokainës / Cartel, në Top News
24/12/2023 21:00
Më mizore se burrat dhe të etura për gjak…VEJUSHAT E ZEZA / Cartel në Top News
10/12/2023 21:00
Kush po e djeg Suedinë? Fëmijë ushtarë e vrasje, vendi një zonë lufte / Cartel në Top News
03/12/2023 21:00
‘Viktimat’ e SKY ACC, aplikacioni që po gropos krimin / Cartel në Top News
26/11/2023 21:00
MBRETI SHQIPTAR i kokainës! Dritan Rexhepi, ngritja dhe rënia e një trafikanti / Cartel në Top News
19/11/2023 21:00
Vory, supermafia e Rusisë që lindi nga gulagët sovjetikë / Cartel në Top News
12/11/2023 21:00
‘Ndrangheta, Camorra dhe Cosa Nostra, bëhen bashkë!? Lind SUPERMAFIA – Cartel, në Top News
05/11/2023 21:00
Hipopotamët e kokainës – Moda e kopshteve zoologjike të narkotrafikantëve / Cartel, në Top News
29/10/2023 21:00
Si mafia shqiptare pushtoi tregun e kokainës në Britani? / Cartel, në Top News
22/10/2023 21:00
Evropa, ‘superfuqia’ e re e kokainës dhe ‘roli’ i mafies shqiptare / Cartel, në Top News
15/10/2023 21:00
Shkaku i vdekjes: Overdozë fentanili! – Cartel në Top News
08/10/2023 21:00