A do e rimarrë Berisha drejtimin e PD_ Gurakuqi, ‘Nga kontaktet që kam unë…’ | Politiko TopNews
04/12/2021 09:40
Sejamini, ‘Rregulli është i thejshtë, humbe zgjedhet largohu nga partia’ | Politiko TopNews
04/12/2021 09:39
Kuvendi i Berishës më datë 11 dhjetor, Këlliçi zbulon detajet… | Politiko TopNews
04/12/2021 09:39
Gurakuqi, ‘Nuk do të shkoj në asnjë prej kuvendeve, sepse…’ | Politiko TopNews
04/12/2021 09:39
Flutura Açka dorëhiqet nëse rikthehet Berisha_ Ja komenti i deputetes | Politiko TopNewss
04/12/2021 09:38
Sejamini zbulon strategjinë e Berishës, ja çfarë bën për të tërhequr demokratët | Politiko TopNews
04/12/2021 09:38
‘Basha nuk e lëshon karrigen e tij për asnjë arsyje, dobësi e madhe!’ | Politiko Top News
03/12/2021 23:59
Gurakuqi, I bëra thirrje Bashës publikisht që mos ti lërë bosh vendet…’ | Politiko TopNews
03/12/2021 23:57
Basha, ‘Berishën e detyruan të rikthehej në ring, Basha i paaftë’ | Politiko Top News
03/12/2021 23:57
Gurakuqi, ‘Të publikohen me emra oligarkët që po i marrin frymën Tiranës’ | Politiko Top News
03/12/2021 23:53
‘Berisha-Basha, i vetmi çift që nuk ishin sharë me njëri tjetrin’ | Politiko Top News
03/12/2021 23:53
Çfarë do të ndodhë me ata që thanë lë mandatin në qoftë se rikthehet Berisha? | Politiko Top News
03/12/2021 23:52
‘Rama sapo është zgjedhur, përse Basha i kërkon dorëheqjen’?, Sejamini | Politiko Top News
03/12/2021 23:46
Këlliçi, ‘Kuvendi i Bashës nuk ka asnjë risi, nuk e di pse duhet të shkojmë’ | Politiko Top News
03/12/2021 23:42
Lëmshi i madh brenda PD! Debat në studio mes Gurakuqit, Këlliçit, Sejaminit e Açkës|Politiko TopNews
03/12/2021 23:40
Këlliçi, ‘Ndryshimet statutore janë shumë të domosdoshme, Berisha duhet të…’ | Politiko Top News
03/12/2021 23:39
‘Në Partinë Demokratike, zgjidhja nuk gjendet kurrë, gjithmonë do ketë përplasje’ |Politiko Top News
03/12/2021 23:36
Gurakuqi, ‘Kuvendi i Bashës e Berishës, me vendime përjashtuese të njëri-tjetrit’ |Politiko Top News
03/12/2021 23:34
Firmat për mbledhjen e Kuvendit të pavërteta? ‘Plas’ debati mes Açkës e Këlliçit | Politiko TopNews
03/12/2021 23:32
‘E kam padit dy herë kryetarin e PD, brenda partisë nuk ekziston kultura…’ | Politiko TopNews
03/12/2021 23:32
‘Sot u kujtua Berisha pas 30 vitesh të ndreqë PD’? Revoltohet Açka | Politiko Top News
03/12/2021 23:29
Berisha cikël i mbyllur, të heqë dorë! Nxehet debati në studio | Politiko Top News
03/12/2021 23:25
‘Partia Demokratike ka nevojë të modernizohet, Berisha e Basha të dorëhiqen’ | Politiko Top News
03/12/2021 22:30
Sejamini ‘plas bombën’, ‘Berisha dhe Basha duhet të largohen nga PD, kështu…’ | Politiko Top News
03/12/2021 22:29
Sejamini e thotë troç, ‘Asnjë nga figurat përveç Bashës, nuk ka karrierë politike’ |Politiko TopNews
03/12/2021 22:26
Gurakuqi, ‘Opozita duhet të kontrollojë problemet e brendshme’ | Politiko Top News
03/12/2021 22:26
Këlliçi’ Nuk e kishte menduar njeri se do të mblidhej Kuvendi me 7600 delegatë’ | Politiko Top News
03/12/2021 22:25
Açka-Këlliçit, ‘Ju pretendoni për Kuvend të jashtëzakonshëm në kushte të rëndoma’ |Politiko Top News
03/12/2021 22:24
Açka, ‘Anëtarët e kryesisë duhet të vijnë në studio dhe të thonë të vërtetat’ | Politiko Top News
03/12/2021 22:21
Gurakuqi, ‘Ja çfarë duhet të korrigjojë opozita që të jetë më e fortë’ | Politiko Top News
03/12/2021 22:20