Politiko | Kryemadhi- Basha mediokër, donte të ishte vetëm, jo ekip | Top News
28/06/2022 23:26

Politiko është një program debati dhe intervistash politike. Trajton tema të ditës të cilat lidhen me politikën, por edhe me kulturën e shoqërinë. Transmetohet dy herë në javë në TOP NEWS, të hënën dhe të premten, ora 20.30 Motoja e emisionit: Ne nuk e vendosim demokracinë, por e shpjegojmë atë. Moderator: Alfred Lela

Politiko | Nga ‘zbërthimi’ i Monika Kryemadhit te këshillat e Paskal Milos për Kosovën | Top News
29/06 00:00
Politiko | Samiti i NATOS, Paskal Milo tregon çfarë pritet të ndodh | Top News
28/06 23:47
Politiko | Paskal Milo tregon për takimin e parë me kryeministrin Albin Kurti | Top News
28/06 23:44
Politiko | Këshilla e Paskal Milos- Kosova duhet të fillojë të reflektojë | Top News
28/06 23:42
Politiko | Paskal Milo qartëson paqartësitë e Ballkanit të hapur | Top News
28/06 23:41
Politiko | Milo- Në sytë e perëndimit Serbia është faktor më i rëndësishëm se ne | Top News
28/06 23:39
Politiko | Pse Kosova është kundër Ballkanit të hapur, flet Paskal Milo | Top News
28/06 23:38
Politiko | Rruga drejt ‘Open Balkan’, Paskal Milo- Pozitive, lehësira për Ballkanin | Top News
28/06 23:35
Politiko | Anëtarësimi në BE, Paskal Milo- Durimi i Shqipërisë është sosur | Top News
28/06 23:33
Politiko | Bullgaria e penalizoi Shqipërinë, Milo- kjo ndikoi në sjelljen e Ramës | Top News
28/06 23:32
Politiko | Paskal Milo- Diskursi i Ramës është brenda tipologjisë së tij | Top News
28/06 23:31
Politiko | Rikthimi i Metës në LSI, Kryemadhi flet për bashkëshortin e saj | Top News
28/06 23:30
Politiko | Monika Kryemadhi- Shteti nuk pyet më për njerëzit e tij | Top News
28/06 23:29
Politiko | Kryemadhi- Basha mediokër, donte të ishte vetëm, jo ekip | Top News
28/06 23:26
Politiko | Kryemadhi rikujton djegien e mandateve, tregon çfarë ndodhi | Top News
28/06 23:25
Politiko | Kryemadhi- Raportet e ndërkombëtarëve nuk interpretohet ashtu siç janë | Top News
28/06 23:24
Politiko | Monika Kryemadhi- Ndërkombëtarët nuk flasin hapur me shqiptarët | Top News
28/06 23:23
Politiko | Milo- Kurti s’është në gjendje të zbatojë idetë që ka patur | Top News
28/06 23:16
Politiko | Paskal Milo- Rama nuk e ndryshon mënyrën e tij të të folurit | Top News
28/06 23:05
Politiko | ‘Rama peng i Vuçiç’, Kryemadhi-‘Open Balkan’ i paqartë, fiton vetëm Serbia | Top News
28/06 22:50