Episodi i plotë: E Diell 25 Korrik Entainment Show
25/07/2021 19:43
Cako: Kosova dhe Serbia do bëjnë marrveshje mes tyre, si forcohet shqipëria “E Diell”25 Korrik 2021
25/07/2021 19:32
Alfred Cako: Shpejt do ketë një sulm kibernetik, ja çdo ndodhë “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 19:31
Mane: Në dhjetor 2 milionë të vaksinuar, Rama do vëre 15 femra ministre “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 19:31
Parashikimet e Cakos: Po kërcënohet Veliaj, Rama dhe Basha do jenë bashkë “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 19:31
Cako: SPAK organizatë e kontrolluar nga Soros, ja ndryshimet në Shqipëri “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 19:30
Parashikimi i gabuar i Alfred Cakos dhe historia rozë e Ina Kollçakut!!! “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 19:30
Pse u grindën Ina dhe Fred Cako? “Ke shpërndarë meme kundër meje” “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 19:30
Cako Vs Mane, debati që kaloi kufijtë, ja kush e vuri paqen mes tyre “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 19:29
Debati i Neritanit me Bledin, “Nuk kemi folur 3 javë me njëri-tjetrin” “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 19:29
Cako: Pas 20 vjetësh do jemi si një piramidë që shkëlqen me majën e saj. “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 19:28
Një vit Rrethi Katror, ja prapaskenat mes Cako, Mane, Kollçaku dhe Liçaj “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 19:26
Young Zerka në skenën e E Diell tregon surprizën për vajzat e She’s on top “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 18:48
Ja përgjigjet e vajzave ndaj pyetjeve të publikut “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 18:47
Vajza nga Kosova: Ja si u ndjeva që nuk fitova “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 18:47
Fituesja e She’s on top: Në fillim për pak e kam humbur… “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 18:47
Më në fund bëhet publik. Ja zëri zyrtar i She’s on top “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 18:46
A ka vërtetë një çift/shkëndija dashurie në She’s on top “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 18:46
Cilat kanë qenë momentet më pikante nga sifdat e vajzave? “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 18:45
Cilat janë vajzat që nuk flasin me njëra tjetrën? Ja sekretet “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 18:45
Mand Peza habit: Më bren ndërgjegjja për eleminimin e këtyre vajzave… “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 18:45
Disa nga momentet më të bukura e më funny nga Shes on top 2 “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 18:44
Debate të ashpra e hatërmbetje nga më parë.. Vajzat i zbulojnë të gjitha “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 18:44
Kosta Kamberi:Ja si më nxirrnin jashtë kohën e komunizmit se isha pa parti “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 17:30
Kosta Kamberi:Ja si lindi dëshira për aktor dhe akademia e arteve “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 17:30
Kosta Kamberi: Ja si e kam takuar dajën pas 50 vitesh prej komunizmit “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 17:29
Kosta Kamberi në Galeri fotosh e rrëfime të pathëna më parë publikisht… “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 17:29
Fatmira Breçani & Era Rusi, pamje ekskluzive nga backstage i klipit “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 16:41
Fatmira Breçani ndez fuqishëm skenën me kolazh popullor “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 16:41
Era Rusi ngre peshë publikun me kolazh popullor “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 16:41