Merita Halili & Raif Hyseni: Fillimi në SHBA ka qenë i vështirë, por ne… E Diell 19/09/2021
19/09/2021 15:14
Ekskluzive: Merita Halili & Raif Hyseni hapin dyert e shtëpisë së tyre në Amerikë E Diell 19/09/2021
19/09/2021 15:13
Emocion/Rea, vajza e Merita Halilit & Raif Hysenit në duet popullor me prindërit E Diell 19/09/2021
19/09/2021 15:13
Godet paneli: 40 vjeçarëve u dalin jargë për vajzat e reja E Diell 19/09/2021
19/09/2021 15:12
Habit Alesia: Më kanë ngacmuar burra mbi 40 në club E Diell 19/09/2021
19/09/2021 15:11
Godet Antonela: Dua meshkuj mbi 40 se kanë eksperiencë seksuale E Diell 19/09/2021
19/09/2021 15:11
E pabesueshme nga Bledi Mane: Kam shoqe 20 vjeç që shkojnë me 50 vjeçarë për lekë E Diell 19/09/2021
19/09/2021 15:10
Ja personazhi që ja thotë troç Lola Haradinaj se do flirtonte me të… E Diell 19/09/2021
19/09/2021 15:10
Giuseppe nuk përmbahet, kërkon të njoh mamin e Antonelës E Diell 19/09/2021
19/09/2021 15:09
Lola Haradinaj habit: Nuk privoj dot motrën nga clubet E Diell 19/09/2021
19/09/2021 15:09
Giuseppe Mara konsideron Gracianon e Bledi Manen qen e mace E Diell 19/09/2021
19/09/2021 15:09
Misteret e rënies së Berishës & Kullave Binjake. Cako,Mane,Kollcaku,Zeka “Rrethi katror” 12/09/2021
12/09/2021 19:31
Cako: Ka një mundësi që kullat binjake mos të jenë goditur me avion, por… Rrethi katror 12/09/2021
12/09/2021 19:30
Nisma e Ina Kollçakut kundër dhunës dhe shkeljes së të drejtave të femrës “Rrethi katror” 12/09/2021
12/09/2021 19:30
Mane: Lidhja Berisha-Basha s’është vetëm profesionale,ka diçka më tepër “Rrethi katror” 12/09/2021
12/09/2021 19:30
Cako: Sorosianët eleminuan Olldashin, me urdhërin e Sorosit Berisha… “Rrethi katror” 12/09/2021
12/09/2021 19:30
Në Prishtinë flitet për axhendat Ruse dhe Serbe që kanë ndikim në Tiranë “Rrethi katror” 12/09/2021
12/09/2021 19:30
E vërteta sipas Alfred Cakos për rrëzimin e kullave binjake në 2001 “Rrethi katror” 12/09/2021
12/09/2021 19:30
Alfred Cako:Fevziu i ulët, bëri një turp të madh.Nuk ka fuqi përpara meje “Rrethi katror” 12/09/2021
12/09/2021 19:30
Cako: Duhet t’i themi jo kontrollit të Amerikanëve, ata përfitojnë shumë “Rrethi katror” 12/09/2021
12/09/2021 19:30
Amerikanët i kanë dhënë urdhër Berishës që të heqi dorë nga PD “Rrethi katror” 12/09/2021
12/09/2021 19:30
Milaim Zeka: Sali Berisha i ka mbuluar të gjitha krimet Lulzim Bashës “Rrethi katror” 12/09/2021
12/09/2021 19:30
“Plandemia”,talebanët dhe qeveria e re. A.Cako,B.Mane, I.Kollcaku & M.Zeka “Rrethi Katror”05/09/2021
05/09/2021 19:32
Alfred Cako parashikon kaosin që do të krijohet në vijim nga pandemia “Rrethi Katror” 05/09/2021
05/09/2021 19:31
Cako:Vendet me numrin më të madh të vaksinimit janë vendet më të prekura “Rrethi Katror” 05/09/2021
05/09/2021 19:31
Alfred Cako flet mbi axhendën e pandemisë së Covid 19 “Rrethi Katror” 05/09/2021
05/09/2021 19:31
Taulant Balla nuk bën pjesë në kabinetin qeveritar… Çfarë ndodhi ?! “Rrethi Katror” 05/09/2021
05/09/2021 19:30
Bledi Mane ofendon Peleshin: Është femra e 13 në qeveri, e thërrasin… “Rrethi Katror” 05/09/2021
05/09/2021 19:30
“Plehra, plehra, plehra” Turpi më i madh i qeverive shqiptare është…“Rrethi Katror” 05/09/2021
05/09/2021 19:30
Milaim Zeka: Edi Rama do të bëjë gjëra të mëdha këtë mandat “Rrethi Katror” 05/09/2021
05/09/2021 19:30