A është ndjerë Elhaid Cufi i bullizuar? E Diell 24/10/2021
24/10/2021 14:30
E ka inspiruar dikush nga BBV Elhaidin për të shkruar? E Diell 24/10/2021
24/10/2021 14:30
Bledi Mane puth në skenë gazetaren? E Diell 24/10/2021
24/10/2021 14:30
Elhaid Cufi: nga BBV zbulova se jam më i fortë se… E Diell 24/10/2021
24/10/2021 14:30
Gazetarja nga Kosova që humbi babain gjatë luftës: Më kanë paragjykuar për… E Diell 24/10/2021
24/10/2021 14:30
Alesia Bami: Më bullizojnë për peshën pasi më parë kam qenë më e dobët… E Diell 24/10/2021
24/10/2021 14:30
Edi Manushi zbulon projektin e ri lidhur me vajzat e kolme që kanë ëndërr TV…. E Diell 24/10/2021
24/10/2021 14:30
Bledi Mane tallet keq me Shqipen? “Do qaj unë sot…” E Diell 24/10/2021
24/10/2021 14:30
Modelja godet: Më kanë bullizuar për veshjen time… E Diell 24/10/2021
24/10/2021 14:30
Bledi Mane kapet me Elhaid Cufin mbi shkrimet e këtij të fundit… E Diell 24/10/2021
24/10/2021 14:30
Elhaid Cufi mendon se shqiptarët nuk dinë të vlerësojnë? E Diell 24/10/2021
24/10/2021 14:30
GODET SHQIPJA/ Unë kam ofenduar, por në emision….. E Diell 24/10/2021
24/10/2021 14:30
Mane: Organizatorët e protestës kanë abuzuar me paratë e Berishës dhe Sorosit? E Diell 17/10/2021
17/10/2021 19:30
Alfred Cako zbulon arsyen pse mungon në studio Milaim Zeka “Ka patur probleme…” E Diell 17/10/2021
17/10/2021 19:30
Cako sulmon Adriatik Lapajn: Është sorosian, një skemë e madhe po organizohet E Diell 17/10/2021
17/10/2021 19:30
“Procesi i ngrirjes” Shkenca merr kontrollin mbi trupin tënd dhe… E Diell 17/10/2021
17/10/2021 19:30
Alfred Cako reciton poezinë e famshme për ti dhënë përgjigje… E Diell 17/10/2021
17/10/2021 19:30
“Po planifikohet të krijohet një njeri me organe artificiale…” ja deklarata E Diell 17/10/2021
17/10/2021 19:30
Ina flet për protestën e organizuar kundër rritjes së energjisë,çfarë ndodhi aty? E Diell 17/10/2021
17/10/2021 19:30
Satelitët e Ramës dhe prapaskenat e protestës. Cako, Mane, Kollcaku dhe Zeka E Diell 17/10/2021
17/10/2021 19:30
Episodi i plotë: E Diell 17 Tetor 2021 Entainment Show
17/10/2021 19:30
Cako: Ja përse shërbejnë satelitët që do të blejë Rama, do të kontrollojë… E Diell 17/10/2021
17/10/2021 19:30
Filmi “Star War” nuk është fantazi.Çfarë fshihet pas misterit të këtij realizimi? E Diell 17/10/2021
17/10/2021 19:30
Cako: Enver Hoxhës i është bërë transfuzion gjaku sepse… E Diell 17/10/2021
17/10/2021 19:30
Sabiani në BBVip: Shpat Kasapi i ka dy fjalë për të! E Diell 17/10/2021
17/10/2021 18:36
Pasi u martua, Shpat Kasapi flet për herë të parë për vjehrrën e tij E Diell 17/10/2021
17/10/2021 18:36
Shpat Kasapi këndon “Mia Mala”E Diell 17/10/2021
17/10/2021 18:36
Shpat Kasapi këndon “Aroma e saj”E Diell 17/10/2021
17/10/2021 18:35
Shpat Kasapi këndon “Casanova”E Diell 17/10/2021
17/10/2021 18:35
Shpat Kasapi këndon “Sonte do të pi”E Diell 17/10/2021
17/10/2021 18:35