Top Channel/ Sulmi i Trump mund të ishte parandaluar? Dëshmia: Pashë autorin që zvarritej në çati
14/07/2024 16:49
Top Channel/ Atentati ndaj Trump, autori ishte vetëm 120 metra larg tij kur qëlloi nga çatia
14/07/2024 16:48
“Gra të martuara në Shqipëri, kanë të dashur…”- Ish konkurrentja e Për’puthen bën deklaratën e fortë
14/07/2024 16:40
Ja si sillet një burrë i martuar në JUG – Vox Pop – E Diell
14/07/2024 16:35
Gjyqi me Robert Aliaj, Xhensila zbulon se çfarë ndodhi – E Diell
14/07/2024 16:20
“Ishte dashuri me shikim te parë” – Xhensila Pere flet për të dashurin!- E Diell
14/07/2024 16:10
Mes lotësh, Xhensila Pere rrëfen sëmundjen e rëndë të mamasë! – E Diell
14/07/2024 16:00
Top News/ Izraeli ‘shënjestron’ Hamasin… / Sulmet në Gaza ekzekutohen civilë, dhjetëra të lënduar
14/07/2024 15:55
Pas 4 vitesh, pajohen Xhensila Pere dhe Ronaldo Sharka – E Diell
14/07/2024 15:50
Top News/ Parcela me kanabis në Shkodër/ Policia gjen drogën por jo autorët
14/07/2024 15:50
Top News/ Rrezikuan jetën e pushuesve/ Bllokohen 34 mjete lundruese, gjobiten drejtuesit
14/07/2024 15:48
Top News/ Kanabis në parcelën e misrit/ Arrestohet 50-vjeçari në Thumanë, u zbulua nga droni
14/07/2024 15:48
Top News/ Katër presidentë amerikanë të ekzekutuar/ Të tjerë janë plagosur e sulmuar gjatë historisë
14/07/2024 15:47
Edicioni Informativ, 14 Korrik 2024, Ora 15:00
14/07/2024 15:43
Xhensila Pere e pranon me zë dhe figurë: Dua të futem në BBV4 – E Diell
14/07/2024 15:40
Top Channel/ Finalja, anglezët në ankth! Kërkojnë trofe pas 58 vitesh, por Spanja i shqetëson
14/07/2024 15:39
“Ti je gay”- Pas sherrit të fortë, Xhensila përballet me Ronaldon! Lot e rrëfime në studio – E Diell
14/07/2024 15:30
Top Channel/ Nga Velipoja në Ksamil, bllokohen 34 mjete lundruese. Gjobiten 24 shoferë
14/07/2024 15:05
Top News/ Veliaj me të rinjtë socialistë: Përballja me ide e çon vendin përpara, jo dhuna
14/07/2024 15:03
Top Channel/ Tritol në Elbasan! U vendos në pallatin ku banonin 2 motra, plagoset fqinji
14/07/2024 15:02
Top Channel/ “Onkologjikun” do ta hetojë SPAK! 7 të dyshuarit do të hetohen nga Prokuroria e Posaçme
14/07/2024 15:01
Top Channel/ Nën sekuestro 100 milionë euro! Zbardhet bilanci i prokurorive në gjashtë muaj
14/07/2024 15:00
Top News/ Policia malazeze ‘blindon’ Gjukanoviçin / Shtohen masat e sigurisë pas lajmit për atentat
14/07/2024 14:48
Top News/ NATO-n në Kosovë dhe Kosovën në NATO! Kurti ‘bën bilancin’ në takimin e Vetëvendosjes
14/07/2024 14:46
Top News/ Sulmohet lokali në veri të Kosovës / ’Hakmarrje’, kishte qëndruar Sveçla një ditë më parë
14/07/2024 14:23
Top News/ 5 mijë trupa, 45 avionë e 22 helikopterë/ Franca feston Bastijën në mes të krizës politike
14/07/2024 14:21
Top News/ Putin kërcënon Gjermaninë / Berlini dhe Evropa, shënjestër e raketave ruse
14/07/2024 14:21
U përfol për romancë mes saj dhe Robert Berishës, Ditea Berisha: E kam takuar por… – E Diell
14/07/2024 14:20
Mes televizionit dhe biznesit, kë zgjedh Ditea Berisha? – E Diell
14/07/2024 14:20
Meshkujt shqiptarë apo italianë? Ja kë zgjedh Ditea Berisha! – E Diell
14/07/2024 14:20