Nis sekuestrimi i shoqërive Micro Credit Albania dhe “Final”, momenti kur Policia e Krimit Ekonomik “mësyn” në zyra
19/07/2024 14:17
Emrat/ 50-vjeçari përplaset nga motori, po udhëtonte me biçikletë në Vlorë, plagoset autori
19/07/2024 13:01
Problemet globale në sistemet e IT-së, reagon Ministria: Fluturimet e mëngjesit në kohë dhe pa probleme, Aeroporti i Tiranës ka një sistem të dyfishtë
19/07/2024 12:07
FOTOT/ Arrestohet amerikani në Tiranë, i sekuestrohen “kërpudha magjike” dhe kanabis! Ja çfarë shkaktojnë
19/07/2024 11:55
“Verifikoni oraret e fluturimit”/ Problemet në sistemet e IT-së nuk prekin aeroportin “Nënë Tereza”, por mund të ketë ndryshime për shkak të ndërprerjeve në aeroportet e tjera
19/07/2024 11:11
Për pushime në atdhe! Fluks i shtuar në portin e Durrësit, kulmi pritet këtë fundjavë
19/07/2024 11:04
Zjarre, edhe në veri të vendit! Situatë problematike në Dibër, ndërhyrje nga ajri për shkak të terrenit të vështirë
19/07/2024 10:57
Terrorizoi lagjen duke qëlluar me armë, lihet në arrest shtëpie 71-vjeçari në Korçë
19/07/2024 10:44
Plumb për borxhin e djalit/ Zbardhet plagosja në Durrës, autori qëlloi 70-vjeçarin pasi djali i tij nuk i kthente paratë! I moshuari në gjendje të rëndë
19/07/2024 10:36
Nis në GJKKO gjyqi ndaj Berishës/ Gjokutaj mungon për arsye shëndetësore, ish-kryeministri përfaqësohet nga avokatja e Belerit
19/07/2024 10:31
SPAK kërkoi 1 vit burg/ Shtyhet gjyqi ndaj ish-gjyqtarit Guxim Zenelaj
19/07/2024 10:26
U arrestua një ditë më parë në Spanjë/ SPAK dërgon dokumentacion për ekstradimin e Leonard Luzit, tentoi të vriste Ervis Matodashajn dhe Inez Hajrullan
19/07/2024 10:13
Kultivim kanabisi në Thumanë, arrestohet 42-vjeçari
19/07/2024 10:08
EMRI/ Aksidentoi për vdekje turistin finlandez, arrestohet shqiptari në Greqi
19/07/2024 10:05
Ndërprerja globale e sistemeve të IT/ Preket edhe bursa e Londrës, përdoruesit nuk mund të kenë akses
19/07/2024 09:46
Gjendet i vdekur në liqenin e Komanit një 77-vjeçar, dyshohet se…
19/07/2024 09:08
I nxehti ekstrem dhe mot i paqëndrueshëm! Sa do arrijnë temperaturat për këtë të premte
19/07/2024 07:14
Aksident i frikshëm në superstradën Lezhë-Laç, përplasen dy makina, njëra përfundon në parkingun e lokalit, dëmton edhe 8 të tjera
18/07/2024 22:52
“O legen?”, protestuesit për votën e diasporës jashtë Kuvendit përplasen fizikisht me policinë, tentojnë t’u afrohen deputetëve
18/07/2024 21:44
Fiks Fare/ Prokuroria dhe gjykata harruan dosjen në sirtar, 35-vjeçari nuk përfitoi nga amnistia!
18/07/2024 21:19
VIDEO/ Plagosi me armë të moshuarin në lokal, momenti kur policia arreston autorin. Kryen kontrolle në makinën e tij
18/07/2024 21:10
EMRAT/ Qëlloi me armë zjarri të moshuarin në Durrës, në pranga 31-vjeçari! Konflikti nisi në…
18/07/2024 20:21
Ekskluzive/ “Më tregoi për vajzën që përdhunoi dhe e vrau”, Alda Nikolli tregon çfarë i rrëfente Nuredin Dumani: E kishte dhomën në qeli si hotel, me kondicioner dhe…
18/07/2024 20:00
Aksident i rëndë në Fier, makina përplas të moshuarin që lëvizte me biçikletë
18/07/2024 18:50
“Problem konkurrenca e pandershme dhe korrupsioni”, raporti i DASH: Ekonomia shqiptare e qëndrueshme pas tërmetit, Covid-it dhe luftës në Ukrainë
18/07/2024 18:08
Emri/ Arrestohet shqiptari në Londër, dyshohet se ka vrarë një 19-vjeçar brenda në makinë
18/07/2024 17:32
Humbi kontrollin e Jet Ski në Dhërmi, plagoset 33-vjeçari, dërgohet në spital
18/07/2024 16:26
Aksidentoi për vdekje 77-vjeçarin dhe u largua nga vendi i ngjarjes, arrestohet autori në Durrës
18/07/2024 15:59
Sot, dita më e nxehtë/ Ja kur pritet të zbresin temperaturat, stuhi me shkarkime elektrike
18/07/2024 15:31
Iu dogj lokali! Zjarrin ia vuri bashkëshorti, ishte në proces divorci me pronaren e biznesit
18/07/2024 15:28