Plumb në zyrën e prokurorit/ Asllan Bajramaj: Nuk e shoh si kërcënim, por mesazh. Rasti po hetohet
11/06/2021 20:35
Papunësia vijon të rritet/ Një e katërta e të rinjve shqiptare është e papunë
11/06/2021 20:30
Ndalohen punimet e “Salillarit”/ Rrezikon të shembë banesat pranë gropës që ka hapur
11/06/2021 20:26
Alket Hatia do të ekstradohet/ Vendimi i Gjykatës së Apelit për trafikantin e kokainës dhe heroinës
11/06/2021 20:20
A do dekretojë Meta qeverinë Rama 3? Presidenti reagon kundër Kuvendit aktual pas vendimit për shkarkim
11/06/2021 19:42
Maliq/ Sherr mes dy kushërinjve, njëri prej tyre merr pushkën dhe qëllon
11/06/2021 19:19
Shqipëria anëtare e Këshillit të Sigurimit në OKB/ Rama: Me 175 vota nga 117 të nevojshme
11/06/2021 19:08
Përmbyllen takimet me FMN-në/ Ministrja Denaj: Në 5-mujoritn e parë të vitit, rreth 20% më shumë të ardhura se një vit më parë, kemi dalë mbi planin
11/06/2021 18:41
Durrës/ 29-vjeçari vetëplagoset aksidentalisht me thikë në punë
11/06/2021 18:23
Shqipëria anëtare e Këshillit të Sigurimit të OKB-së për dy vitet e ardhshme
11/06/2021 17:58
Shqipëria arrin standardet evropiane në cilësinë e ujërave në det, liqene e lumenj
11/06/2021 16:58
Po ndërtonte pa leje një objekt shtesë pranë banesës/ Arrestohet 52-vjeçari në Ksamil
11/06/2021 16:51
“Bujrum me Air Albanian në portën e hapur të qiellit të Kukësit”, Rama publikon çmimet
11/06/2021 16:37
Vetëm 177 raste aktive me COVID në vend/ Gjatë 24 orëve 11 të infektuar dhe 1 humbje jete
11/06/2021 16:16
Studentët bëjnë thirrje: Nesër protestë para Ministrisë së Arsimit!
11/06/2021 16:01
Gazetarët jashtë komisioneve/ Seancë diskutimi në Kuvend
11/06/2021 15:55
Sulmohet me dron me tritol biznesi i deputetit Lefter Koka (Detajet+Pamjet nga vendngjarja)
11/06/2021 15:40
Shqipëria në Këshillin e Sigurimit/ Sot votimi në Asamblenë e Kombeve të Bashkuara
11/06/2021 15:40
Sheshi ‘Skënderbej’ arenë e futbollit/ Bashkia e Tiranës krijon fan zonë për 30 ditët e kampionatit
11/06/2021 15:35
Matematika provim i vështirë/ Maturantët: Po tallen me ne, na thanë që do na ndihmonin
11/06/2021 15:27
Tirana çel zyrtarisht sezonin turistik, Veliaj: Turizmi shqip, një eksperiencë fantastike kudo në rajon!
11/06/2021 15:23