Sekuestrohen pronat e Ylli Ndroqit/ SPAK: Dyshime se janë vendosur nga trafiku i drogës
03/08/2020 19:39
Situata e zjarreve, drejtori i AKMC: Shumica e vatrave kanë qenë të qëllimshme
03/08/2020 19:27
Transformimi i Piramidës, qendër teknologjie, Bashkia e Tiranës nis punën
03/08/2020 19:13
Zjarri vijon të përfshijë sipërfaqe me pisha në Seman, dyshohet se …
03/08/2020 18:38
Emri/ Kush është 71-vjeçari që u gjet pajetë jashtë automjetit, dyshohet se është vrarë me armë zjarri
03/08/2020 18:07
Tiranë/ Gjendet i pajetë një 71-vjeçar, dyshohet se është qëlluar me armë zjarri
03/08/2020 17:54
Përkeqësohet situata në vend/ Shtimi i rasteve me Covid-19, incidencën më të lartë e ka qarku i Tiranës
03/08/2020 16:58
Covid-19 në vend/ Ministria e Shëndetësisë: 101 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orë
03/08/2020 16:43
Gjirokastër, 20 zjarre të qëllimshme/ Policia nuk ka ndaluar asnjë nga autorët e zjarreve
03/08/2020 16:40
Pyjet e Mirditës janë në flakë/ Era dhe terreni vështirësojnë ndërhyrjen nga ajri dhe toka
03/08/2020 16:09
Vetëvarja në qelitë e policisë Durrës, familjarët hedhin dyshime për ngjarjen e rëndë
03/08/2020 15:20
Fugonë policie dhe oficerë të armatosur deri “në dhëmbë”/ Rrethohet “Ora News”
03/08/2020 15:17
Nga 1 deri në 3 milionë lekë gjobë/ Ndëshkohen 8 lokale në Lezhë
03/08/2020 15:03
Kavajë/ Arrestohet “skifteri” 21-vjeçar, zbardhen vjedhjet e kryera
03/08/2020 14:10
Meta dekreton 3 ligje, ja për çfarë bëhet fjalë
03/08/2020 14:01
Ylli Ndroqi në polici/ Flasin avokatët: E ndaluan në rrugë për t’i sekuestruar mjetin. Ky është sulm politik
03/08/2020 13:36
SPAK vendos sekuestron për pasuritë! Ylli Ndroqi deklaratë në polici
03/08/2020 12:36
Ngjarja e pazakontë/ Qytetari me probleme të shëndetit mendor godet xhamin e Prokurorisë Tiranë
03/08/2020 12:20
Manastirliu në Institutin e Shëndetit Publik: Të angazhuar për rritjen e mbulesës vaksinale
03/08/2020 12:11
Durrës/ Vijon shembja e pallateve të dëmtuara nga tërmeti
03/08/2020 12:10
Një tjetër viktimë nga covid/ Humb jetën 28-vjeçari nga Shkodra
03/08/2020 11:53