Jo vetëm Shqipëria e madhe, në fushë zbresin edhe kuqezinjtë e Bushit
22/03/2024 11:40
Akuzat për racizëm, Italia dëbon nga grumbullimi mbrojtësin e Interit
18/03/2024 14:26
Akuzat për racizëm ndaj Juan Jesus, Accerbi rrezikon kualifikimin e rëndë. Në pikëpyetje edhe thirrja në kombëtaren italiane
18/03/2024 12:29
“Perla” e Jonuzit shpëton Tiranën, Dinamos nuk i mjafton Qefalija
17/03/2024 19:23
VIDEO/ Kualifikim i çmendur i Man. United, Liverpooli “bie” në shtesë
17/03/2024 19:10
VIDEO/ Dy gola për tri minuta, Liverpooli “bën ligjin” në “Old Trafford”
17/03/2024 17:54
Mbrojtësi i huazuar nga Juventus ndryshon agjent, gati transferimi në Gjermani
17/03/2024 15:18
Heineken, sponsor zyrtar i “UEFA Conference League” bashkë me tifozat në emocionet e finales së madhe
26/05/2022 21:23
“Roma fiton në Tiranë”/ Flet ish-mjeku i ekipit italian
17/05/2022 20:02
Torino e Fiorentina në garë për mesfushorin shqiptar, gati 6 milionë euro për kartonin
13/05/2022 13:38
Skënderbeu ra nga kategoria, Zguro ka një mesazh për shokët e skuadrës
11/05/2022 12:50
Dybala përmirëson numrat, barazon legjendën e Juves
07/05/2022 15:59
Conte: Fitorja duhet t’iu kthehet në “drogë”, vetëm kështu Tottenham do bëhet “i frikshëm”
07/05/2022 15:51
Chelsea shitet për 2.5 miliardë paund, tashmë mungon vetëm një detaj
07/05/2022 12:32
“Trajner?”, Chiellini zbulon planet e së ardhmes
06/05/2022 14:19
Dani Alves elozhe Realit: Çfarë do të ishte futbolli pa brazilianët!
05/05/2022 14:28
“Finalja” Europiane, Kukësi pret Partizanin në “Kukës Arena”, për fitoren e parë
03/05/2022 12:00
E kërkonte Bayern dhe Inter, mbrojtësi i Gjermanisë befason me klubin e ri
02/05/2022 18:08
Juventus siguron Champions, por “i kushton” 40 milionë euro
02/05/2022 17:21
Lazerat ndaj Salah në Play Off-in e Botërorit, FIFA dënon Senegalin
02/05/2022 16:23
Armando Broja drejt Serie A
02/05/2022 16:18
Ndërpritet kampionati ukrainas. Nuk ka fitues në kohë lufte. Shaktior dhe Dinamo e Kievit, në Champions
27/04/2022 14:55
Ramos flet për të ardhmen: PSG-ja duhet të shikojë se çfarë jam në gjendje të bëj
27/04/2022 14:13
Cardiff kërkon dëmshpërblim nga Nantes për Sala: Vdekja e tij na rrëzoi nga Premier League!
26/04/2022 13:09
Gati kontratë në Spanjë ose Francë, Pogba i jep fund me United
26/04/2022 10:16
Chiellini vendos t’i japë lamtumirën përfaqësueses italiane
26/04/2022 09:42
Zbulohet procedura/ Ja si mund të blini bileta për finalen e Conference League
25/04/2022 15:35
PSG-Tottenham “shkëmbejnë” trajnerët? Në Francë e bëjnë fakt kalimin e Contes në Paris
25/04/2022 12:53
Kukësi me stadium të ri. Investimi i qeverisë, bashkë me FSHF-në i katërti në 8 vite
23/04/2022 15:30
Simeone nuk dorëzohet, tregon recetën si kalon kriza e Atletico Madrid
20/02/2022 01:11