Top Story – “Vjedhje me tendera” – Ja si grabiten 300 mln euro çdo vit nga institucionet
07/01/2020 22:00
Top Story – “Tregu i bebeve” – Si abuzohet me fertilizimin in vitron dhe surrogacinë
24/12/2019 22:05
Top Story – “Plumba mbi drejtësinë” – Inskenimi i atentateve ndaj prokurorëve dhe gjyqtarëve
17/12/2019 22:00
“Ndërtues që vrasin” – Njihuni me të babëziturit e pallateve në Durrës – Top Story
10/12/2019 22:00
Top Story – “Pabesia” – Pamje dhe rrëfime të patransmetuara, për 51 viktimat e tërmetit
03/12/2019 22:44
“Misteret e Bllokut” – Privilegjet, aleancat, martesat politike dhe intrigat e regjimit – Top Story
19/11/2019 21:59
“Dueli Rama-Meta” – Thikat pas shpine, pabesitë, darkat dhe marrëveshjet okulte – Top Story
12/11/2019 22:07
“Vaji i kanabisit” – Në Shqipëri tregtohet ilegalisht, në Maqedoni fitohen miliona euro – Top Story
05/11/2019 22:00
“Monopoli i Rinasit” – Hije skandali mbi koncesionin, miliona euro fitime – Top Story
29/10/2019 22:00
“Zhdukja e Remzi Hoxhës” – Ky dokumentar tregon të vërtetën e kësaj ngjarje – Top Story
22/10/2019 22:00
“Zhdukja e Remzi Hoxhës” – Ky dokumentar tregon të vërtetën e kësaj ngjarje – Top Story
22/10/2019 13:39
“Zhdukja e Remzi Hoxhës”, të martën, ora 21:00 në Top Story
20/10/2019 18:48
“Dibra 184” – Përgjimet, hetimet, roli i Ymer Lalës dhe rrëfime ekskluzive – Top Story
15/10/2019 22:15
“Tkurrja e Shqipërisë” – Brenda pak viteve, vendi ynë do të ketë rreth 1 milion banorë – Top Story
08/10/2019 22:06
“Soros dhe Shqipëria” – Si kanë përfituar nga fondacioni, Rama, Veliaj, Basha dhe Meta – Top Story
01/10/2019 22:15
“Grabitqari i Londrës” – Historia e vlonjatit Astrit Kapaj, tmerrin e vilave luksoze – Top Story
24/09/2019 22:21
“Skandalet e diplomacisë” – Një investigim për emërimet & abuzimet në shërbimin e jashtëm – Top Story
17/09/2019 22:15
“Përdhunimet e serbëve” – Rrëfime të llahtarshme, nga ngjarjet e luftës në Kosovë – Top Story
10/09/2019 22:36
“Tërmetet e Korçës” – Përjetime të frikshme nga lëkundjet e forta të tokës – Top Story
13/06/2019 12:01
“Vrasja e Fatmir Xhindin” – Pistat e hetimit dhe orët e fundit të deputetit socialist – Top Story
06/06/2019 11:59
“Berisha përballë pasqyrës” – Një analizë e deklaratave të pavërteta dhe të sajuara – Top Story
30/05/2019 11:21
“Të udhëtosh me autobus” – Miliona lekë fitime, por transporti urban është skandaloz – Top Story
23/05/2019 14:54
“Holanda, rikthimi i vizave”- Një dokumentar i Top Story mbi trafikun e drogës dhe paragjykimin ndaj shqiptarëve
16/05/2019 13:25
“Vjedhja e Rinasit” – Analiza e fakteve në terren, kush e vrau Admir Muratajn?! – Top Story
09/05/2019 11:14
“Oligarkët e sindikatave” – Mbi 2 miliardë euro prona në duart e sindikatave – Top Story
02/05/2019 17:13
“Rreziku nga ushqimi” – Një investigim i Top Story për produktet kancerogjene – Top Story
25/04/2019 14:18
“Piratët e ekranit” – Zyrtarë dhe kompani që vjedhin sinjalin televiziv – Top Story
11/04/2019 12:28
“Paratë ruse”, Pj.2 – Flet ekskluzivisht ish agjenti i FBI-së, Mark Rossini
04/04/2019 15:14
“Paratë ruse” Pj.1 – Investigim i plotë në Washington për lobimin e PD-së
28/03/2019 10:01
“Një ditë në miting” – Rrugëtimi i një polici, një pensioniste dhe një kryefamiljari – Top Story
21/03/2019 12:38