“Një ditë në miting” – Rrugëtimi i një polici, një pensioniste dhe një kryefamiljari – Top Story
21/03/2019 12:38
“ Gërdeci i plagosur” – Historia prekëse e 3 fëmijëve dhe pamje ekskluzive të fabrikës së demontimit – Top Story
14/03/2019 12:06
“Top Story”, pamje ekskluzive të fabrikës së demontimit në Gërdec, pak para shpërthimit
13/03/2019 22:03
“Top Story”, Zamira Durdaj: Nuk e fal gjakun e djalit tim, sot nuk ka asnjë të dënuar!
13/03/2019 21:57
“Top Story”, historia e Erison Durdajt, djalit 7-vjeçar që humbi jetën nga shpërthimi i Gërdecit
13/03/2019 21:53
“Top Story”, rrëfimi i Kristianës. Humbi të ëmën në tragjedinë e Gërdecit dhe sot është e birësuar
13/03/2019 21:41
“Top Story”, mesazhi i Reginës: Mos bëni padrejtësi ndaj njerëzve të pafajshëm!
13/03/2019 21:24
“Top Story”, babai i Reginës: Kemi fituar gjyqin me Delijorgjin, por asnjë Përmbarues nuk ia sekuestron pronat
13/03/2019 21:22
Ekskluzive në “Top Story”, rrëfimi prekës i Reginës. Humbi krahun në tragjedinë e Gërdecit
13/03/2019 21:11
“Biznes me vdekjen” – Miliona lekë për një varr dhe sekserët e morgut – Top Story
07/03/2019 12:04
Promo- Top Story: BIZNES ME VDEKJEN – Të Mërkurën
05/03/2019 18:27
“Ilaçe që vrasin” – Nga kontrabanda e deri tek barnat serbe dhe turke – Top Story
28/02/2019 12:12
Ilaçe që vrasin, Top Story, sonte, ora 21:00, në Top Channel
27/02/2019 13:21
“Grabitje Spektakolare” – Video ekskluzive sesi sulmojnë “skifterët” – Top Story
21/02/2019 11:24
Top Story – Grabitjet spektakolare, sonte, ora 21:00, në Top Channel
20/02/2019 11:15
Grabitje spektakolare, të mërkurën, ora 21:00 në Top Story
18/02/2019 19:46
“Mafia e kromit” – Politikanë që shfrytëzojnë miniera dhe vrasja e minatorëve – Top Story
14/02/2019 12:45
“Top Story”, mafia e kromit. Të mërkurën, në Top Channel
11/02/2019 17:58
“Burgjet e Shqipërisë” – Të sëmurë mendorë që mbahen në kushte ç’njerëzore – Top Story
07/02/2019 11:58
Top Story/ Efektivët e Policisë së Burgjeve, rroga të ulëta dhe kushte të vështira pune
06/02/2019 21:53
Top Story/ Shqipëria shpenzon më tepër për një të burgosur, sesa për një student
06/02/2019 21:50
Top Story/ Rrëfimi i ish-drejtorit: Ja si u hap tuneli nëntokësor për arratisjen e Gaxhait
06/02/2019 21:43
Top Story/ Mbipopullimi në burgje, janë shtuar të dënuarit për shoferët dhe hajdutët e energjisë
06/02/2019 21:31
Top Story/ Burgu i të Miturve në Kavajë, pa asnjë psikolog
06/02/2019 21:28
Top Story/ Spitali Psikiatrit Ligjor, miliona euro u shpërdoruan nga viti 2016 e deri më sot
06/02/2019 21:24
Denoncimi në Top Story/ I ka mbaruar dënimi, por e moshuara mbahet në burg prej 13 vitesh
06/02/2019 21:11
Top Story pasqyron kushtet e degraduara të Spitalit të Burgut
06/02/2019 21:07
Top Story/ Të sëmurë mendorë në Spitalin e Burgut, shkelje e të drejtave të njeriut
06/02/2019 21:03
Top Story – Burgjet e Shqipërisë, të mërkurën, ora 21:00, në Top Channel
04/02/2019 15:56
“Padrinot e Elbasanit” – Larje hesapesh mes familjeve mafioze dhe mpleksja e politikës – Top Story
30/01/2019 23:41