Prapaskenat/ Ja ç’ndodh pas kamerave të “Dancing With The Stars”
30/12/2023 00:52

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 6 tetori, nën moderimin e Bora Zemani dhe Eno Popi, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Juria e DWTS: Ilir Shaqiri Lori Bala Olta Gixhari Valbona Selimllari

Dancing With The Stars, Show Reel 2023
27/01 14:09
Dancing With The Stars l Finale, 29 Dhjetor 2023
30/12 02:00
Prapaskenat/ Ja ç’ndodh pas kamerave të “Dancing With The Stars”
30/12 00:52
Enxhi Nasufi dhe Silvester Shuta, fituesit e edicionit të dytë të “Dancing With The Stars”
30/12 00:51
Performancë magjike nga balerinët profesionistë Odeta Dishnica dhe Dion Gjinika – DWTS
30/12 00:29
Beteja e fundit e Sardi Strugaj dhe Ensa Llaci – Dancing With The Stars
30/12 00:28
Kërcejnë për herë të fundit, Enxhi Nasufi dhe Silvester Shuta – Dancing With The Stars
30/12 00:27
Njihuni me dy finalistet që do përballen kokë më kokë – Dancing With The Stars
30/12 00:25
Ylli Limani konkurrent në DWTS 3? Ja ç’thotë ai
30/12 00:19
Për herë të parë, Sardi Strugaj me rekord pikësh në finale – Dancing With The Stars
30/12 00:14
Enxhi Nasufi në një performancë për ëndrrën e bërë realitet – Dancing With The Stars
30/12 00:12
Arnita Beqiraj përmes kërcimit, sjell emocionet e “Dancing With The Stars”
30/12 00:06
Fifi apo Beyonce? Iliri Shaqiri: E pushtoi skenën! – Dancing With The Stars
30/12 00:05
Fifi me një Freestyle, tregon forcën e gruas – Dancing With The Stars
29/12 23:57
Performanca të jashtëzakonshme! Ylli Limani këndon hitet e albumit“Tjetër” në Dancing With The Stars
29/12 23:47
Sardi Strugaj në një kërcim për të kaluar limitet – Dancing With The Stars
29/12 23:38
“Ndihem e vogël përpara teje”, juria në këmbë për Enxhi Nasufin – Dancing With The Stars
29/12 23:33
Ekskluzive/ Olta Gixhari në pritje të ëmbël! – Dancing With The Stars
29/12 23:23
Enxhi Nasufi rrëfen gjithë emocionet që “Dancing with the stars” i dhuroi!
29/12 23:20
Olta Gixhari: Arnita, mjeshtre e padjeshkave! – Dancing With The Stars
29/12 23:19