“Dasma, vendim i nxituar”, Efi tregon “troç” mendimin për çiftin Kiara-Luiz – S’e Luan Topi
27/05/2023 19:00
Raporti me Mozzik, Efi zbulon dëshirën për aktrimin – S’e Luan Topi
27/05/2023 18:57
Rrëqeth Almeda: Për babain kërkohej transplant veshke, familjaret e tij nuk e bënë – S’e Luan Topi
27/05/2023 18:54
Tolgahan Sayişman adhuron Tiranën! Almeda: I ka përzemër shqiptarët – S’e Luan Topi
27/05/2023 18:30
Almeda Abazi surprizohet nga videomesazhi i mamasë, ja çfarë i kërkon ajo – S’e Luan Topi
27/05/2023 18:30
Si e bëri për veten aktorin e njohur turk? Almeda: Prisja sinjal nga Tolgahani – S’e Luan Topi
27/05/2023 18:30
Pas vdekjes së babait, nuk ruan kontaktet me njerëzit e tij, Almeda bën deklaratën… –S’e Luan Topi
27/05/2023 18:30
Babai u sëmur rëndë, Almeda kujton vendimin e së ëmës për t’u rikthyer në Shqipëri – S’e Luan Topi
27/05/2023 18:30
Përmallohet Almeda, ikja nga Shqipëria, dhimbja për babain, dashuria me Tolgahan – S’e Luan Topi
27/05/2023 18:30
Almeda: Ja si më propozoi Tolgahan Sayişman në mes të lokalit në Londër – S’e Luan Topi
27/05/2023 18:30
Shpërngulja drejt Turqisë, Almeda Abazi tregon sfidat – S’e Luan Topi
27/05/2023 18:30
Mike prej një jete, Isida Mollaymeri e përlotur ka një mesazh për Almeda Abazin – S’e Luan Topi
27/05/2023 18:30
Humbja e papritur e gjyshit, Almeda kujton mes lotëve dhe mallit… – S’e Luan Topi
27/05/2023 18:30
Babai në ditët e fundit të jetës pa vajzën “Miss Globe”, Almeda nuk mban lotët – S’e Luan Topi
27/05/2023 18:30
Petri Bozo i zbulon sekretin Almedës: Erdhi me ferexhe në aeroport për t’u fshehur… –S’e Luan Topi
27/05/2023 18:30
Do t’i dhuronte veshkën babait! Almeda: Më tha s’ta fal kurrë, mjekët s’e lejuan – S’e Luan Topi
27/05/2023 18:30
Djali lindi me kist në vetull, Almeda rrëfen sakrificat e operacionit… – S’e Luan Topi
27/05/2023 18:30
Krist Aliaj ‘ Me Keisin nuk kam asnjë kontakt, i lumtur që i bëra portretin’- Artkand
27/05/2023 18:02
Vepra që Kleo Nini e punoi për dekada, vjeshtë në Gjinar- Artkand
27/05/2023 17:47
Krist Aliaj ‘Berti më ka parë të trazuar, siç isha në Big Brother’- Artkand
27/05/2023 17:45
Krist Aliaj ‘Arti im është i errët, shfaq dehumanizimin’ – Artkand
27/05/2023 17:44
Krist Aliaj ‘ së shpejti do hap markën time të parfumeve’ -Artkand
27/05/2023 17:40
Robert Aliaj shfaq ekskluzivisht portretin e Kristit- Artkand
27/05/2023 17:35
Anjeza dhe Vasi Kolevica , babë e bijë krijojnë veprën ‘Qeramisti’ – Artkand
27/05/2023 17:34
Tirana me borë në dimrin e 1986, nga Vangjel Gjikondi- Artkand
27/05/2023 17:31
Rrëfehet Krist Aliaj, Kaci dhe Nini me vepra të rralla – Artkand, 27 maj 2023
27/05/2023 17:26
Minatorët, një vepër e realizmit socialist nga Hamdi Kaci -Artkand
27/05/2023 17:25
Shitet vepra e Qamil Prizrenit ‘ Pajtoni i Nuses’, ja vlera- Artkand
27/05/2023 17:24
Debati për mozaikun, Baçi ‘ka njerëz që prej yllit nuk gjejnë varret e të afërmve’- Artkand
27/05/2023 17:22
Agim Baçi ‘ dilema më shoqëron, ma bën jetën më të bukur’-Artkand
27/05/2023 17:21