Pas incidentit me Stelën, Aramdno kthehet në studio, ja çfarë ndodhi- Përputhen +40, 11 Qershor 2021
11/06/2021 19:31
Çfarë thotë vajza e Stelës, për atë që po ndodh në program – Përputhen +40, 11 Qershor 2021
11/06/2021 19:31
Armando kërkon falje publike, por jo Stelës – Përputhen +40, 11 Qershor 2021
11/06/2021 19:30
Armando: Stela nëse vazhdon me akuza të paqena, je në gjykatë – Përputhen +40, 11 Qershor 2021
11/06/2021 19:30
Armando: Stela nëse vazhdon me akuza të paqena, je në gjykatë – Përputhen +40, 11 Qershor 2021
11/06/2021 19:30
Armando nxjerr foton “intime” të Gilbertës & Ilirit, fakte të reja – Përputhen +40, 11 Qershor 2021
11/06/2021 19:30
Guseppe bën gjestin sublim, i ulët më këmbë Stelës – Përputhen +40, 11 Qershor 2021
11/06/2021 19:30
Stela tregon çfarë i pëlqen tek Çimi – Përputhen +40, 11 Qershor 2021
11/06/2021 19:30
Stela i përgjigjet pyetjeve të publikut – Përputhen +40, 11 Qershor 2021
11/06/2021 19:29
Arjani u nxeh keq me Armandon, çfarë kanë për ti thënë sot njëri-tjetrit – Përputhen +40
11/06/2021 19:29
Guseppe acarohet keq me Armandon – Përputhen +40, 11 Qershor 2021
11/06/2021 19:29
Akuzua për dhunë verbale, Armando bën një deklaratë për gratë – Përputhen +40, 11 Qershor 2021
11/06/2021 19:29
Pas një periudhe të gjatë mbylljeje, Teatri Metropol hap dyert me një komedi! – Ora e Tiranës
11/06/2021 19:00
Breaking | Shan dhe fyen deputetët, moderatorja i kthehet keq, plas debati | Top News
11/06/2021 18:06
Ftesë në 5, Fëmijë me burrë borxh, a kanë më nevojë gratë për burra? 11 Qershor 2021, Pjesa 3
11/06/2021 18:00
Ftesë në 5, 70 mijë $ për një fëmijë, djemtë e Përputhen baballarë me qira?! 11 Qershor 2021,Pjesa 2
11/06/2021 17:45
Plas xhelozia mes djemve të “Përputhen”: Pse këtij i dhanë më shumë lekë sesa mua!
11/06/2021 17:45
“Shiti” fëmijën në këmbim të parave, ish konkurrenti i “Përputhen”: Më duheshin lekë!
11/06/2021 17:45
“Mjaft më bëre si Shën Mëri këtu”, ish- konkurrenti i Përputhen e kap keq me modelen
11/06/2021 17:45
“Po, kam tradhtuar”, Riniani i “Përputhen” zbulon arsyen pse s ‘ishte besnik
11/06/2021 17:15
Ftesë në 5, Riniani preket nga SMS e të dashurës, nga Spanja dasmë në Rrëshen, 11 Qershor 2021, Pj 1
11/06/2021 17:15
“Marshallah avokatja”, ç’ ndodhi në takimin e parë mes Rinianit dhe të dashurës?
11/06/2021 17:15
“S’ ka shanc të përgjigjem”, pyetja që vuri me shpatulla pas muri Rinianin e “Përputhen”
11/06/2021 17:15
Konkurrencë me Mevlanin dhe Ana Lleshin?! Riniani: Do bëj një këngë me…
11/06/2021 17:15
Top Talk: Pak orë para zgjedhjeve në PD, Kadilli sulmon servilët e Bashës. Bëjnë mirë të heshtin
11/06/2021 16:22
E njohu të verbër,Maria:Më kërkuan të heq dorë nga dashuria për punën-Shqipëria Live 11Qershor2021
11/06/2021 16:06
Dietologia ju këshillon sa litra ujë duhet të pini për të rënë në peshë-Shqipëria Live 11Qershor2021
11/06/2021 16:05
Olti Curri:Kam më shumë ndjekës se Kledi Kadiu në Mediaset-Shqipëria Live 11 Qershor 2021
11/06/2021 16:05
Qirjako:Në Këngën Magjike një pjesë e këngëtarëve s’dinë të këndojnë live-ShqipëriaLive11Qershor2021
11/06/2021 16:05
Olti Curri flet për eksperimentin social që ka bërë më një turk- Shqipëria Live11 Qershor2021
11/06/2021 16:04