BELERI idiot me diplomë /Llalla: BELERI si EURODEPUTET, do kuptohet niveli i hidraulikut që ka
19/07/2024 18:21
Ishi i kthehet: E mban mend kur ishe i dshuruar me mua? Çfarë i tha i ftuari? – Ftesë në 5, Pjesa 3
19/07/2024 18:15
“Nuk do merrja marshin e 5-të kur kam qenë 20 vjeç”! Çfarë zbuloi e ftuara? – Ftesë në 5, Pjesa 2
19/07/2024 18:00
GREKËT mbështesin GJIKURINË në HIMARË/ Llalla: Gjikuria, ka bërë takime | Breaking
19/07/2024 17:55
RAMA “shkatërron” BELERIN dhe MITSOTAKIS?/ LLALLA shpërthen kundër GREKËVE | Breaking
19/07/2024 17:54
Koçollari zbulon të vërtetën e Ligjit të luftës dhe si veproi Greqia për të rekrutuar Belerin
19/07/2024 17:46
U dashurua nga e para 50 vjeç! Historia që habiti studion – Ftesë në 5
19/07/2024 17:45
COVID apo faji i temperaturave të larta?! Mjekët zbulojnë gjithçka rreth verës së nxehtë..
19/07/2024 17:43
Në jugë informaliteti sheshit/ EKSPERTI MUÇO: Askush nuk të jep faturë në jugë të vendit | Breaking
19/07/2024 17:34
Kujdes! “Mushkonja TIGËR në verë”, mjeku Stroni paralajmëron dhe tregon rrezikun…
19/07/2024 17:34
CMIMET në STRATOSFERË/ EKSPERT MUÇO: Kemi probleme me informalitetin | Breaking
19/07/2024 17:34
KORRUPSIONI pllakos vendin/ RAPORTI DASH nxin Shqipërinë, EKSPERTI: Largon biznesin e huaj
19/07/2024 17:33
I nxehti vdekjeprurës! Mjeku Fandi zbulon çfarë mjekimesh duhet të marrim çdo ditë…
19/07/2024 17:33
EKONOMIA shqiptare e RREZIKUAR/ DASH fundos Shqipërinë, shkak korrupsioni | Breaking
19/07/2024 17:32
Koçollari tregon letrat e himariotëve në kohën e Perandorisë Osmane drejtuar Princit të Napolit..
19/07/2024 17:31
Njihuni me djalin me spektrin autik që repon frengjisht? – Ftesë në 5, Pjesa 1
19/07/2024 17:30
Ja si u tentua të hiqej Ligji i Luftës në ’87 dhe si iu vu flaka Ambasadës Shqiptare! -Koçollari
19/07/2024 17:27
“Bieta ke ngritur 1 xhami me këtë që ke bërë”! Moderatorja nuk pushon nga lotët – Ftesë në 5
19/07/2024 17:15
Koçollari: Greqia s’ka qenë si tani, u dyfishua, masakrat që bëri me Shqipërinë nga Çamëria në…
19/07/2024 17:14
Po sulmohet turizmi shqiptarë online?/ EKSPERTI: RAMA ka të drejtë po ndodhë një sulm | Breaking
19/07/2024 17:06
A rrezikohet SHQIPËRIA nga “black out”?/ EKSPERTI: Nuk përjashtohet rreziku | Breaking
19/07/2024 17:05
Miliarda EURO dëme pas “BLACK OUT-IT” në gjithë botën/ EKSPERTI: KA rënë siguria e një kompanie
19/07/2024 17:05
“Black out” nga rënia e sistemeve të IT/ ZBULOHET arsyeja pse ra sistemi në të gjithë botën
19/07/2024 17:04
Koçollari nxjerr për herë të parë dokumentat e CIA-s, si Greqia do merrte territoret e Shqipërisë
19/07/2024 16:54
Detaje nga dasma e Skënderbeut në Kishën e Shën Mërisë që u prish nga Komunizmi – Shqipëria Live
19/07/2024 14:18
Inskenohet dasma e Skënderbeut, aktorët tregojnë emocionet – Shqipëria Live
19/07/2024 14:16
Skënderbeu vjen në program, batuta ne Erjonën dhe Arjonin – Shqipëria Live
19/07/2024 14:12
Vrau policin serb, cili është shqiptari i arratisur nga burgu? – Shqipëria Live
19/07/2024 14:08
Në kërkim të autorit të vrasjes së policit në Serbi! Ministria e publikon foton – Shqipëria Live
19/07/2024 14:03
Vëllai i vjedh dokumentat, dyshohet se vrau policin serb, kush është Faton Hajrizi? – Shqipëria Live
19/07/2024 13:55