Top News – Atentat në Sarandë, plagoset turisti/ Kush është pronari që u qëllua me 20 plumba
20/06/2021 11:28

Biznesmeni Spiro Iljadhi i cili u qëllua me breshëri plumbash në Sarandë ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës në Tiranë. Sipas raportimeve, plumbat e kanë prekur në bark dhe ka dëmtime të zorrëve. Ai ndodhet në sallën e operacionit. Spiro Iljadhi, pronari i lokalit “Bar Orange” në Sarandë, u qëllua me 20 plumba orët e para të mëngjesit. Autorët kanë qëlluar me breshëri automatiku në drejtim të biznesmenit duke i shkaktuar disa plagë, por për fat të keq është plagosur edhe një turist.

Top Channel/ Mbi 35 gradë në Korçë, qytetarët freskohen ku të munden
28/07 14:26
Top News – Nënë e bijë në spital psikiatrik/ Krimi në familje, Mine e Aida Lezi do të ekzaminohen
28/07 13:58
Top News – ‘Gjaku i tim biri nuk falet’/Gërdeci, familja Durda paralajmëron vetëgjyqësi
28/07 13:48
Top News-Fatos Tushe mohon akuzat/ Nuk kam lidhje me tenderin, kërkoj të lirohem
28/07 13:45
Top News – Ishte me shpejtësi, humb jetën i riu/Ndalohet polaku në Fier me makinë te vjedhur
28/07 13:41
Top Channel/ Panik nga tërmeti me magnitudë 3.6.Në Shëngjin largohen pushuesit nga frika
28/07 12:50
Top Channel/ Java do jetë përvëluese. Në Elbasan dhe Berat 43 gradë gjatë së enjtes
28/07 12:48
Top Channel/ Mbi 41 gradë në Shkodër. Në veri nesër “freskim” vetëm me një gradë
28/07 12:48
Top Chanel/ Gjirokastra, sot ndër qytetet më të nxehta me temperatura 41-42 gradë
28/07 12:47
Top Channel/ Aksident nga përgjumja e shpejtësia.Humb jetën 19-vjecarja në Fier
28/07 12:45
Top Channel/ Tushe kërkon lirinë. Ish-Kryebashkiaku i Lushnjës në burg për korrupsionin me tendera
28/07 12:43
Top Channel/ Elbasani, qyteti më i nxehtë.Temperatura shkon deri në 43 gradë celcius
28/07 12:42
Top Channel/ Vapa përvëluese nuk i pengon turistët të Durrës të vizitojnë monumentet historike
28/07 12:36
Top Channel/Fieri mbulohet nga tymi.Prej 2 ditësh digjet plastikë në fushën e mbetjeve pranë qytetit
28/07 12:26
Top Channel/ 18 gjyqtarë dhe prokurorë nën hetim në Vlorë, Elbasan dhe Dibër për lirime para kohe
28/07 12:15
Top Channel/Vlorë. Jo vetëm në det, qytetarët rendin pas çezmave për t’i shpëtuar vapës
28/07 12:14
Top Channel/ Elbasan, qyteti më i nxehtë. Ja si i shpëtojnë vapës qytetarët
28/07 12:12
Top News-Nën hetim 18 magjistratë/ Verifikohen për lirimin e disa të arrestuarve
28/07 11:55
Top Channel/ Pamjet kaotike. Digjen plehrat në Fier, tymi toksik mbulon gjithë qytetin
28/07 11:50
Top News – 6 në pranga e dy në kërkim/ Kultivimi i paligjshëm i lëndëve narkotike
28/07 11:35