Top News/ Rutte pason Stoltenberg…Aleat i vendosur i Kievit dhe kritik i Rusisë
19/06/2024 12:02
Top News/ NATO, 1.5 trilionë dollarë për mbrojtjen /Kryeson Polonia, 23 shtete plotësojnë objektivin
19/06/2024 11:59
Top News/ Gjigantët e teknologjisë, të uritur për çipa. Nvidia bëhet kompania më e vlefshme në botë
19/06/2024 11:56
Top News/ Në kërkim të armëve e municioneve / Putin në Korenë e Veriut, shtrohet tapeti i kuq
19/06/2024 11:54
Top News/ Dy ditë zjarr mbi depot ruse të naftës / U sulmuan nga Ukraina, nuk shuhen dot flakët
19/06/2024 11:53
Top Channel/ Shqiptarët ia marin valles në mes të Hamburgut, daulle dhe veshje popullore
19/06/2024 11:53
Top Channel/ “Po hapet epokë e re”: Putin takon Kim Jong Un- Kështjellë për mbrojtjen e drejtësisë!
19/06/2024 11:52
Top Channel/ NATO vihet “në rresht”: 23 vende nga 32 hapin “thesin”, shpenzimet në 2% të PBB-së!
19/06/2024 11:51
Top News/ Para ndeshjes së Shqipërisë/ Begaj, takim kokë më kokë me Presidentin gjerman
19/06/2024 11:51
Top News/‘Spektakël’ bërthamor në detin Barents / Rusia lëshon raketa Kalibr e Granit nga nëndetëset
19/06/2024 11:51
Top Channel/ 550 vdekje gjatë Haxhit, i nxehti bën “kërdinë”: Faj, edhe “kanalet” e parregullta!
19/06/2024 11:50
Top News/ Fëmijët shqiptarë nuk janë krijues/ PISA notë negative, edhe Palestina renditet më mirë
19/06/2024 11:49
Top News/ Fundoset anija greke / U sulmua nga rebelët Huthi në Detin e Kuq
19/06/2024 11:48
Top Channel/ Borrell rekomandon heqjen e masave për Kosovën: ”Sinjal politik, ndihmon dialogun”!
19/06/2024 11:46
Top Channel/ Lajcak “lan duart” në Prishtinë: I cuam “kuajt te uji”, por nuk duan të pijnë!
19/06/2024 11:46
Top News/ Ka shkelur ligjet e luftës! Kryqëzohet Izraeli për fushatën në Gaza
19/06/2024 11:37
Top Channel/ Hamburgu ‘vishet’ kuqezi! Tifozët shqiptarë mbështesin Kombëtaren në sfidën me Kroacinë
19/06/2024 11:36
Top News/ ‘Stuhia’ Kuqezi mbërthen Hamburgun para sfidës me Kroacinë
19/06/2024 11:32
Top Channel/ Shqiptarët ‘pushtojnë’ Hamburgun! Tifozët nisin festën me plisa dhe flamuj në duar
19/06/2024 11:25
Top News/ Nuk njihet – Dwayne Johnson transformohet tërësisht për filmin e ri
19/06/2024 11:08
Top News/ ‘Grupi terrorist i Radoiçiç mbetet rrezik’/ Maqedonci: Janë të lirë dhe të organizuar
19/06/2024 11:06
Top News/ Parcela me hashash në Shkodër/ Identifikohen kultivuesit, arrestohet njëri
19/06/2024 10:58
Top News/ Dosja ‘Bami’ në Emirate / SPAK informon arabët, në pritje të ekstradimit
19/06/2024 10:13
Top Channel/ Me pelerina të zeza, momenti kur 2 autorët hipin mbi mur dhe vendosin tritol efektivit
19/06/2024 09:49
Top Channel/ Tritol makinës së efektivit në Shkodër! Lënda plasëse e vendosur tek goma e automjetit
19/06/2024 09:40
Edicioni Informativ, 19 Qershor 2024, Ora 00:00
19/06/2024 09:35
Top News/ Biden plan të ri për emigrantët/ Do të përfitojnë rreth 500 mijë persona
19/06/2024 09:33
Top News/ Tritol makinës së policit në Shkodër/ Mjeti në oborrin e banesës në momentin e shpërthimit
19/06/2024 09:32
Orjani çohet të godasë Ronaldo Sharkën, pas ironisë që i bëri – Ep. 191 Përputhen 18/06/2024
19/06/2024 09:18
Aureli lë studion, se Gabriela ka kërkuar të mos jenë në një studio – Ep. 191 Përputhen 18/06/2024
19/06/2024 09:18