Top News – Plagoset me thikë 19-vjeçari në Tiranë, arrestohet autori I ngjarjes
29/03/2023 22:46

Një konflikt mes dy të rinjve përfundoi me plagosjen e njërit prej tyre dhe vënien në pranga të tjetrit. Ngjarja ndodhi në orët e mbrëmjes së të mërkurës, në një dyqan lojërash kompjuterike, në Komunën e Parisit në Tiranë. Shtetasi 20-vjeçar me inicialet A.B, pas një konflikti për motive të dobëta, goditi me thikë 19-vjeçarin me inicialet E.T, duke e lënë të plagosur. Me të marrë njoftimin, policia mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe organizoi me shpejtësi operacionin për vënien në pranga të 20-vjeçarit që qëlloi me thikë. Ndërkohë, 19-vjeçari I plagosur, u dërgua menjëheër në spital, ku po merr ndihmën mjekësore, teksa raportohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, teksa po merret në pyetje edhe 20-vjeçari, që u shoqërua në ambientet e Komisariatit numër 2 në kryeqytet.

Top News – Influencerat rrezikojnë burgun, Franca miraton ligjin për aktivitetin në rrjetet sociale
01/06 23:02
Top News – Borrell ultimatum Kosovës: Plotësoni tre kërkesat tona, ose përballuni me pasojat
01/06 22:53
Top News – Kurti-Nuk më ka zgjedhur SHBA por populli!/ Kryeministri rrëfen raportet me ambasadorin
01/06 22:20
Top News – Rrëzohet Biden, presidentin amerikan nuk e mbajnë këmbët në ceremoninë e diplomimit
01/06 22:11
Top News-Minimaliste, por moderne/Kiara Tito poston foto nga shtëpia e re
01/06 21:52
Top News – Serbët me simbolet e Wagnerit në Kosovë/ ‘Gjurmët’ ruse mes protestave në Veri
01/06 21:50
Top News – Komandanti i KFOR-it- Ushtarët tanë heronj/ Parandaluan viktima në Kosovë
01/06 21:47
Top News – Osmani përballet me Vuçiç!/ Presidentja-Tërhiq ushtrinë nga kufiri me Kosovën
01/06 21:38
Top News – Kosova drejt zgjedhjeve të reja!/ Kërkesa e papritur e Macron dhe Scholz
01/06 21:38
Top News – Serbia vë ushtrinë në gatishmëri/ Raportet dhe deklaratat nga kufiri me Kosovën
01/06 21:37
Top News – Reforma hyn në fuqi në qershor, Ibrahimi: Do të japim shtesat edhe për prillin e majin
01/06 21:21
Top Channel/ Rama përqafon dhe puth në faqe Giorgia Melonin, video bëhet virale
01/06 21:16
Top News-Anulohet ‘Sunny Hill’/Dua Lipa zbulon detajet për vendimin e marrë
01/06 20:47
Top News – Prezantohet projekti për godinën e re të Ambasadës Italiane
01/06 20:45
Top News – Tirana me Akademi Çiklizmi, Veliaj: Dhuratë për fëmijët
01/06 20:45
Top News – I riu vret partneren 7 muajshe shtatzënë/ Itali, gjendet trupi i 29-vjeçares
01/06 20:26
Top Channel/ Akademia e çiklizmit/ Përurohet qendra e re në Parkun e liqenit në Tiranë
01/06 19:53
Top Channel/ Albanologjia tek Akademia e Shkencave/ Gjinushi: Lehtëson punën shkencore
01/06 19:51
Top Channel/ Fshati i harruar! Në Qatrom të rinjtë i ikën baltës, të moshuarit shesin bagëtitë
01/06 19:48
Top Channel/ Breshëri lë fshatin pa pjeshkë/ Peqin, dhjetëra hektarë me pemë frutore u shkatërruan
01/06 19:47