Top News – Civici e Angjeli ‘Përballë Krizës’/ Pse të zgjidhni ‘Universitetin Mesdhetar Shqiptar’
29/07/2021 17:34

Përballë Krizës është libri më i ri i autorëve Anastas Angelina Adrian Civilizuar i cili sjell një sërë rekomandimesh për zgjidhjen e problemeve që shkaktoi pandemia e covid 19 në shëndetësi, biznes e arsim. Universiteti Mesdhetar Shqiptar, tashmë lider në arsimin e lartë shqiptar, i mundëson studentëve jo vetëm përgatitje të mirë profesionale nga një staf akademik të përzgjedhur por edhe mundësi për shkëmbime ndërkombëtare. Profesor Anastas Angjeli flet për synimet e Universitetit Mesdhetar për dhejtë-vjeçarin e ardhshëm dhe shërbimet që mund t'i orforjë studentëve të tij.

Top Channel/ Sali Berisha në Vlorë, demokratët dalin ta presin
25/09 18:12
Top News – Sekretari i PS mbledh asamblenë/ Gjiknuri ia merr dhe zyrtarisht Elbasanin Ballës
25/09 18:08
Top News – E tërheq zvarrë dhe e plagos me armë / 30 vjeçari dhunon të dashurën në Vlorë
25/09 15:49
Top News-Manastirliu-Rriten fatalitetet/‘Shumica e të shtruarve janë të pavaksinuar’
25/09 15:23
Top Channel/Projekti piramidës po përfundon/ Veliaj & arkitekti inspektojnë punimet për qendrën e re
25/09 15:18
Top Channel/ Vdekjet nga Covid po shtohen/ Manstirliu: Vaksinohuni, mos besoni teoritë konspirative!
25/09 14:55
Top Channel/Qëllon vajzën, hedh bombën në lokal/Sherri mes çiftit për pak sa s’përfundoi në masakër
25/09 14:46
Top news – Pas plagosjes në mes të Vlorës / Drejtori i policisë-Është shoqëruar agresori
25/09 13:55
Top News-Kalvari i Limoz Dizdarit me qendrën ‘Dea’/ Letër publike e vajzave të tij për kryeministrin
25/09 13:34
Top news – Pas plagosjes në mes të Vlorës / Drejtori i policisë-Është shoqëruar agresori
25/09 13:29
Top Channel/ Me granata e pistoletë/ Shkodrani plagos 20-vjeçaren, drejtori i policisë jep detajet
25/09 13:28
Top Channel/ Memorial për Luftën e Gribës, në kujtim të çetave shqiptare që çliruan jugun nga grekët
25/09 13:18
Top Channel: Domatet në Roskovec u shkatërruan këtë vit
25/09 13:11
Top News – Plagos të dashurën me armë pas një zënke / I riu në Vlorë sulmoi edhe me granatë
25/09 13:11
Top Channel/ Degjeneron sherri, djali tërheq zvarrë në mes të lokalit të renë dhe e qëllon me armë
25/09 13:07
Top Channel: “Na mashtruan me fidanët e domates, nuk prodhojnë fare”
25/09 12:59
Top Channel/ Rriten fatalitetet, Manastirliu:Vaksinimi, mënyra për t’iu afruar fundit të pandemisë
25/09 12:57
Top Channel/Festa e mjaltit në Librazhd/Rritësit e bletëve ekspozojnë prodhimin, tregojnë problemet
25/09 12:53
Top Channel/ Pandemia, shtohen vdekjet/ Shkak mosrespektimi i masave mbrojtëse
25/09 12:51
Top Channel/Në kërkim të bosit të kriptovalutës, del para gjykatës durrsaku që e ndihmoi të fshihej
25/09 12:50