Top Channel – Sylvinho: Lojtarët janë në gjendje të luajnë me çdo lloj skeme
18/03/2023 16:03

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Kupa e Gollobordës/ Zhvillohet kampionati i 11-të i mundjes në Ostren
18/05 12:32
Top News/ Ligat Evropiane jashtë kufijve! FIFA gati të ndezë ‘dritën jeshile’ për projektin
15/05 16:54
Top News/ Khabib, telashe me drejtësinë ruse. Ish-kampioni i UFC hetohet për mospagim taksash
15/05 16:15
Top Channel/ Luhet finalja Kukësi-Egnatia/ Rrogozhinasit favoritë, Verilindorët duan mrekullinë
14/05 20:07
Top News/ Tragjedi në boks. Ndërron jetë Lawal, anulohet ndeshja e Amarildo Bakajt
13/05 14:59
Skënderbeu mposht Vllazninë, tifozët shkodranë duartrokasin kundërshtarin për 5 minuta
11/05 19:29
Top News/ Kontrata në shami e Messit. Del në ankand, shpresohet te shitet 300 mijë paundë
09/05 22:06
Top News/ Kurorëzohet AF Elbasani. Si kampion i Kategorisë së parë, ngjitet në superiore
09/05 22:03
Top Channel/ Elbasani rikthehet pas 10 vitesh në elitën e futbollit
09/05 21:58
Top News/ Kampione në basketboll për femra. Kryebashkiaku Erion Veliaj prej skuadrën e Tiranës
08/05 18:42
Top News/FSHF pret panelin e ‘UEFA Grassroots’/ Duka-Futbolli i bazës të jetë prioritet i federatave
07/05 20:11
Top News/ Shuhet Cesar Luis Menotti. Fitoi titullin botëror me Argjentinën në vitin 1978
06/05 13:22
Top News/ Pas 115 ndeshjeve të luajtura. Miralem Pjanic i thotë lamtumirë kombëtares së Bosnjes
04/05 22:19
Top Channel/ Portieri i njohur Gjermanisë, sot vuan për bukën e gojës: Kam vetëm 2 euro në bankë
03/05 19:44
Top Channel/ Tapë në timon, mbrojtësi i Juves shtang policinë. Gjatë kontrollit rezultoi se…
03/05 18:12
Top News/ Hije dyshimi mbi Chelsea. Mbi shitjen e 2 hoteleve, ka thyer normat financiare!
02/05 20:15
Top News/ Një arbitër anglez për Superioren. Anthony Taylor do gjykojë sfidën e titullit kampion
02/05 19:22
Top News/ Afron Evropiani i Gjermanisë. UEFA nxjerr në shitje sasinë e fundit të biletave
01/05 18:23
Top Channel/ “Në zemër jam shqiptar”! Si analizon lojtarët italiani i Kombëtares, Alarico Rossi
29/04 16:00
Top News/ Jo gjithçka ishte perfekte te Inter. Dumfries, banderolë polemizuese me Theo Hernandez
29/04 15:05