Top Channel/ Pritje madhështore e “Për’puthen” në Pogradec, fansat bllokojnë fugonin
17/06/2021 19:30

‘Për’Puthen on tour’ është ndalur pasditen e sotme në Pogradec, ku në qendrën kulturore të qytetit do të zhvillohen audicionet për sezonin e ardhshëm. Sikurse shihet edhe nga videot pritja e pjesëtarëve, por edhe e moderatores Bora Zemani, autores Olsa Muhameti, opinionistit Arian Konomi, është madhështore. Të rinj, por jo vetëm vrapojnë për të takuar, si dhe të bëjnë foto me personazhet e tyre të preferuar. Ditën e nesërme “Për’puthen on tour” do të jetë në qytetin e Korçës ku edhe aty do të zhvillohen audicione.

Top Channel/ Flakët jashtë kontrollit! Mbyllet rruga që lidh Athinën me Selanikun, rrezikohen banesa
05/08 22:23
Top Channel/ Drama e fshatit Gjorm! Kushtet e rënda të banorëve që zjarri i la pa shtëpi
05/08 22:22
Top News – Lypnin rrugëve të Kosovës/ Dëbohen drejt Shqipërisë 22 shtetas
05/08 21:43
Top News – Top Channel Record audience në youtube/ Kalon edhe gjigandin britanik ‘The Guardian’
05/08 21:28
Top News – Lajmi për Formula 1 në Shqipëri/Dritan Shano-fantastik! uroj mos të mbetet në letër
05/08 21:27
Top Channel/ Athina si në luftë/ Zjarrfikës, helikopterë dhe policë bashkë në përballje me flakët
05/08 21:22
Top Channel/Zjarrfikës,helikopterë dhe policët në Athinë bëhen bashkë kundër flakëve shkatërrimtare
05/08 21:22
Top Channel/ Zjarret rrethojnë Athinën/ Shkurre dhe pemë ‘pushtohen’ nga flakët, digjen edhe shtëpi
05/08 20:34
Top Channel/ Zjarret po djegin Greqinë/ Pranë Athinës dhe në Peloponez situata është kritike
05/08 20:33
Top Channel/ Zjarri vijon ‘punën’ i qetë në periferi të Athinës, largohen zjarrfikësit gjatë natës
05/08 20:31
Top Channel/ Studimi me 1500 persona me Covid/ Të dhënat e ekspertëve për studimin epidemiologjik
05/08 20:10
Top Channel/ Bie numri i vaksinimeve, një pjesë e mirë e qytetarëve kanë ikur me pushime
05/08 20:10
Top Channel/ Zjarret rrethojnë Athinën! Zona me shkurre dhe pemë pushtohet nga flakët, digjen shtëpi
05/08 20:07
Top Channel/ Gjysma e shqiptarëve s’bëjnë pushime/ 39 % e familjeve nuk përballojnë dot as një javë
05/08 19:56
Top Channel/ Zjarr në Bjeshkët e Nëmuna! Flakët kërcënojnë banesat dhe stanet
05/08 19:53
Top Channel/ Periferia e Athinës mbulohet nga tymi/ Vilat nën pushtetin e flakëve
05/08 19:49
Top Channel/ Zjarr në pyjet e Vikthkuqit! Flakët kërcënojnë të djegin edhe Manastirin e Shën Pjetrit
05/08 19:47
Top News-Situata me pandeminë / Rumania dhuron 150 mijë vaksina për vendin tonë
05/08 19:38
Top Channel/ Athine, Zjarret po djegin banesa. Aty jetojnë edhe Shqiptare
05/08 19:37
Top News – Zjarri përpin çfarë gjen para/ Përpjekje të panderprera për të frenuar flakët në Athinë
05/08 19:35