Top News – Kapen 3 trafikantë droge në Gjirokastër/ Si u dështoi plani për t’ia hedhur policisë
09/12/2022 11:22

Tre trafikantë droge janë arrestuar nga Policia e Gjirokastrës, teksa po transportonin kanabis në drejtim të Greqisë. Personat e arrestuar kishin përshtatur automjetin për të fshehur lëndën narkotike me qëllim trafikimin e saj. Njëri prej të arrestuarve kontrollonte rrugën në mënyrë që mos hasnin në asnjë pengesë me policinë, ndërsa dy personat e tjetër e ndiqnin nga pas. Në njoftimin zyrtar të policisë thuhet se është arrestuar Maria Ccaushi., 37 vjeçe dhe Sotir Rroshi, 39 vjeç, të dy banues në Gjirokastër si dhe Fernando Toska, 37 vjeç, banues në Tiranë, me precedent të mëparshëm kriminal në fushën e narkotikëve.

Top News – Fatkeqësi e dyfishtë për familjen e prekur nga tërmeti/ Sërish në qiell të hapur
31/01 23:06
Top Channel/ Shkrumbohet banesa në Shijak! Shpëton kryefamiljari, digjen mbi 15 milionë lekë
31/01 22:37
Top Channel/ Pas abortit, ndërron jetë 34 vjeçarja, Elbasan prokuroria nis hetimet për dy mjekë
31/01 22:35
Top News – Nënë e dy fëmijëve, ndërroi jetë pas abortit/ Procedohen 2 mjekët për neglizhencë
31/01 22:16
Top Channel/ Dështoi me punëtorët nga Pakistani, biznesmeni nga Fushë-Kruja kërkon t’i kthejë
31/01 19:45
Top Channel/ Turizmi në shifra rekord! Operatorët turistikë: Në 2023 pritet të vijnë në grupe
31/01 19:42
Top Channel/ Antikorrupsioni, vetëm një pikë para! Prej pesë vitesh Shqipëria renditet e 36 ose e 35
31/01 19:39
Top Channel/ Ricchi e Poveri në Vlorë, artistët Nderohen me “Mirënjohje e qytetit”
31/01 19:12
Top News- Humb jetën 34-vjeçarja pas një aborti/ Procedohen 2 mjekët për neglizhencë në mjekim
31/01 17:52
Top News – Alibeaj kandidon edhe në Dimal / 10 bashkitë ku janë prezantuar emrat
31/01 16:36
Top News – Shtyhet seanca, mungon prokurori/ Ulja e dënimit të Tahirit mbetet pezull
31/01 16:34
Top News – Butrinti në Kushtetuese / PD: Na mbështet edhe presidenca
31/01 16:19
Top Channel/ Dëme nga reshjet e shiut/ Lezhë, prej një jave rruga në Zejmen bëhet e pakalueshme
31/01 15:38
Top News – ‘Big Brother’ te ish-Parku, mbi 20 kamera përreth banesës së Shullazit
31/01 15:35
Top Channel/ Përfundojnë gërmimet në tunelin e Llogarasë
31/01 15:32
Top News – Gjiknuri në SHBA / Pritet në kongres, diskutohet ndikimi rus në Ballkan
31/01 15:31
Top Channel/ Korça pa gjykatë apeli, 900 dosjet transferohen në Gjykatën e vetme të Apelit në Tiranë
31/01 15:25
Top Channel/ Shkrihen Gjykatat e Apelit , rreth 2 mijë dosje të Shkodrës transferohen në Tiranë
31/01 15:18
Top Channel/Shkelje e lojë me afatet! Si ‘i mbrojti’ SPAK dy prokurorët e akuzuar për dosjen Ahmetaj
31/01 15:15
Top Channel/ Numërim elektronik në tre bashki, KQZ merr paratë për Kamzën, Vorën dhe Elbasanin
31/01 15:14