Fiks Fare/ Rama sjell opozitën nga jashtë, qytetarët: E kot, do i hanë ujqërit e vjetër!
25/10/2021 20:30

Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj."Fiks Fare" nisi transmetimin në 19 dhjetor 2002. është i pari emision me thyerje tabuje në praktikën gazetareske."Fiks Fare" u krijua si një domosdoshmëri e mungesës së emisioneve të këtij lloji në mediat tona, për të kontribuar sadopak në zgjedhjen e halleve dhe problemeve që përballon vendi në ketë tranzicion të gjatë. "Fiks fare" ka ngritur dhe realizuar probleme të mëdha, të cilat kanë ndikuar jo vetëm në opinionin publik shqiptar, por edhe në sektore të caktuar, duke I vënë në lëvizje dhe duke dhënë zgjidhje."Fiks fare" sot funksionon si një institucion ku njerëzit denoncojnë të gjitha padrejtesitë që u bëhen dhe ku rrefejnë problemet e tyre.

Fiks Fare, Episodi i plotë, 2 Dhjetor 2021
02/12 21:03
Fiks Fare, Ekskluzive/ Lidhja e Berishës me Enver Hoxhën, 2 Dhjetor 2021, Pjesa 1
02/12 21:02
Fiks Fare, Theri komshiun me thikë, gjykata dhe mjekët ligjorë shpëtojnë vrasësin, 2 Dhjetor 2021, Pjesa 2
02/12 21:01
Fiks Fare, I ftuari nxjerr lekët nga xhepi dhe i numëron live në emision, 2 Dhjetor 2021, Pjesa 3
02/12 21:00
Fiks Fare/ Arjana Rreli: Një Debilitas nuk mund të bëhet skizofren
02/12 20:30
Fiks Fare/ Mjekja e burgut: Vrasësi “top” nga mendja
02/12 20:30
Fiks Fare/ Monitorime/ I ftuari nxjerr lekët nga xhepi dhe i numëron live në emision
02/12 20:30
Fiks Fare/ Mjekët specialistë: Vrasësi nuk është skizofren
02/12 20:30
Fiks Fare/ Mjekët ligjor me recetat për sistemin tretës, vendosin diagnozën Skizofren
02/12 20:30
Fiks Fare, Episodi i plotë, 1 Dhjetor 2021
01/12 21:03
Fiks Fare, Lekë i ri, lekë i vjetër? Dilema që ngatërron shqiptarët, 1 Dhjetor 2021, Pjesa 1
01/12 21:02
Fiks Fare, Invalidëve s’u njihet libreza, bashkia u shton dhe një vërtetim, 1 Dhjetor 2021, Pjesa 2
01/12 21:01
Fiks Fare, I ftuari:Vajzat e show biz-it me makina luksoze e shtëpi në Bllok,1 Dhjetor 2021, Pjesa 3
01/12 21:00
Fiks Fare/ Monitorime/ I ftuari: Vajzat e show biz-it me makina luksoze e shtëpi në Bllok
01/12 20:30
Fiks Fare/ Lekë i ri, lekë i vjetër? Dilema që ngatërron shqiptarët
01/12 20:30
Fiks Fare/ Elbasan/ Invalidëve nuk u njihen librezat, atë që ua jep ligji ia mohon privati
01/12 20:30
Fiks Fare/ Fatorinot e Kriva SHPK: Lekët ose zbrisni!
01/12 20:30
Fiks Fare/ Kompania shkel ligjin, bashkia nuk e penalizon!
01/12 20:30
Fiks Fare, Episodi i plotë, 30 Nëntor 2021
30/11 21:03
Fiks Fare, Qytetarët: Formula tek ne ‘tre ditë pushim, një ditë punë’, 30 Nëntor 2021, Pjesa 1
30/11 21:02