Fiks Fare, Episodi i plotë, 27 Shtator 2021
27/09/2021 21:03

Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj."Fiks Fare" nisi transmetimin në 19 dhjetor 2002. është i pari emision me thyerje tabuje në praktikën gazetareske."Fiks Fare" u krijua si një domosdoshmëri e mungesës së emisioneve të këtij lloji në mediat tona, për të kontribuar sadopak në zgjedhjen e halleve dhe problemeve që përballon vendi në ketë tranzicion të gjatë. "Fiks fare" ka ngritur dhe realizuar probleme të mëdha, të cilat kanë ndikuar jo vetëm në opinionin publik shqiptar, por edhe në sektore të caktuar, duke I vënë në lëvizje dhe duke dhënë zgjidhje."Fiks fare" sot funksionon si një institucion ku njerëzit denoncojnë të gjitha padrejtesitë që u bëhen dhe ku rrefejnë problemet e tyre.

Fiks Fare, Episodi i plotë, 28 Tetor 2021
28/10 21:03
Fiks Fare, Xhevahiret e Saltores së Berishës nëpër rrethe, 28 Tetor 2021, Pjesa 1
28/10 21:02
Fiks Fare, Denoncimi/ “Drejtësia e re”, 5 vjet pritje për datën e gjyqit! 28 Tetor 2021, Pjesa 2
28/10 21:01
Fiks Fare, Atdheu ka eksperienca me femra më të mëdha se vetja, 28 Tetor 2021, Pjesa 3
28/10 21:00
Fiks Fare/ Denoncimi i 60 vjeçares: 5 vjet pritje për një datë gjyqi!
28/10 20:30
Fiks Fare/ Gjyqtarja, në 2021-shin po gjykon ende çështje të vitit 2015
28/10 20:30
Fiks Fare/ Pas denoncimit të Fiksit, ISHSH mbyll dhe gjobit laboratorit “Fland Lab”
28/10 20:30
Fiks Fare/ Saltorja e Berishës, si estradat e qyteteve
28/10 20:30
Fiks Fare/ Monitorime/ Atdheu ka eksperienca me femra më të mëdha se vetja
28/10 20:30
Fiks Fare, Episodi i plotë, 27 Tetor 2021
27/10 21:03
Fiks Fare,Tenderi për uniformat e policisë,GJKKO s’ka letër të printojë dosjen,27 Tetor 2021,Pjesa 1
27/10 21:02
Fiks Fare,Fiksi lëviz institucionet, urdhër mbrojtje për 78 vjeçaren e dhunuar,27 Tetor 2021,Pjesa 2
27/10 21:01
Fiks Fare, Telefonuesja vërejtje gazetarit: Të rri xhaketa e madhe! 27 Tetor 2021,Pjesa 3
27/10 21:00
Fiks Fare/ Urdhër mbrojtje për të moshuarën, gjykata e lë në banesë me dhunuesit
27/10 20:30
Fiks Fare/ Bashkia do nxjerrë nga shtëpia dhunuesit, do u paguajnë qiranë
27/10 20:30
Fiks Fare/ Kërcënohej dhe dhunohej 78 vjeçarja, nusja e djalit: Do ta helmoj!
27/10 20:30
Fiks Fare/ Monitorime/ Telefonuesja vërejtje gazetarit: Të rri xhaketa e madhe!
27/10 20:30
Fiks Fare, Episodi i plotë, 26 Tetor 2021
26/10 21:03
Fiks Fare,Pse iu tek tani Berishës reformimi i PD-së, e jo kur ishte në krye? 26 Tetor 2021, Pjesa 1
26/10 21:02
Fiks Fare, Rrahin dhe kërcënojnë 78 vjeçaren, nusja e djalit ” do e helmoj”, 26 Tetor 2021, Pjesa 2
26/10 21:01