“Ambël dhe thartë”. Koncerti i Shpat Dedës për 10 vjet karrierë
11/10/2018 15:34

“Ambel dhe thartë”, këto janë dy shije që Shpad Deda sjell për të çelur koncertin e tij me rastin e festimit të një dekade karrierë.

Top Channel/ “Viva la vita”, ekspozita e artistes që vuan nga parkinsoni
25/06 12:35
Top Channel/ Art në hapësira publike, qeveria jep 200 milionë lekë për vendosjen tyre në rrugë
24/06 15:33
Top Channel / “The Animals” në Tiranë/ Grupi i famshëm britanik i viteve ’60 këndojnë hitet botërore
23/06 16:20
Top News – Humb jetën prodecentja e njohur/ Një muzë inspirimi që la pas mesazhe motivuese
23/06 16:09
Top Channel/ “Sensitive”, ekspozitë e piktores Anila Hetoja
22/06 15:37
Top Channel/ Skulpturat e Korçës, dëmtohen punimet në parkun “Rinia”
22/06 12:46
Top Channel/ Ëndrra e një nate vere, kryevepra e Shekspirit vihet në skenë në Amfiteatrin e Durrësit
22/06 12:44
Top Channel/ Djemtë e Detit/ Rikthehen në skenë në një koncert homazh për Gentian Demaliaj
19/06 12:56
Top Channel/ Artistë me aftësi ndryshe. Koncerti në skenën e Amfiteatrit të Parkut të Liqenit
18/06 12:38
Top Channel/ Ngjyra të ndaluara/ Agim Rada kthen shtëpinë në muze për artistët e dënuar në diktaturë
17/06 19:57
Top Channel/ Dramë shqiptare, aktore ukrainase/ Korçë, në skenë ngjitet edhe një aktore ukrainase
17/06 16:16
Top Channe/ Lidhja e Prizrenit në foto/ Vlorë,ekspozita kushtuar personaliteteve të lëvizjes se 1878
17/06 16:02
Top Channel/ Sunny Hill vjen në Tiranë, Dukagjin Lipa largon koncertin nga Prishtina
15/06 16:50
Top Channel/ Ekspozitë e Petraq Papës/ “Acta Urbana” sjell imazhet e pullave dhe kartëmonedhave
15/06 13:03
Top Channel/ “Shtëpiakë të dëshpëruar”/ Komedi romantike për burrin modern
08/06 20:05
Top Channel/ Al Bano në Tiranë. Para koncertit tregon jetën dhe karrierën për Top Channel
07/06 15:42
Top Channel/ Shtëpitë muze të Shkodrës, ajo e Pashko Vasës rrezikon shembjen
07/06 12:44
Top Channel/ Danish Jukniu, Artisti i ngjyrave /Sot në Exclusive në ora 20.15
05/06 15:27
Top Channel/ Karnavalet e Korçës/ Festa në rrugët e qytetit. Koncert në pazarin e vjetër
04/06 19:58
Top Channel/ Regjisorja e parë shqiptare/ Drita Agolli do të festonte sot 97 vjetorin e lindjes
02/06 20:05