Zaev: S’kam lidhje me zhvatjen, kush ka gabuar të shkojë në pranga
23/08/2019 12:29

Zoran Zaev e mohon kategorikisht përfshirjen në aferën e korrupsionit të mbiquajtur “ zhvatja”, që tronditi së fundi Maqedoninë e Veriut.

Lindje- Perëndim/ Kush i goditi rafineritë saudite të naftës dhe rizgjoi rrezikun e luftës me Iranin!
22/09 17:00
Stambolli i papërgatitur/ Një tërmet si i yni mund t’u merrte jetën 30 mijë njerëzve
22/09 15:30
Vendimi i SHBA/ Operacione ndihme pas sulmeve terroriste në impiantet e naftës
21/09 13:26
Bill de Blasio tërhiqet nga gara presidenciale
20/09 19:52
Zebra me pika, krijesa e rrallë “çmend” turistët
20/09 14:13
Trudeau ‘racist’/ Kryeministri kanadez në telashe
20/09 08:02
‘Versaja’ e vogël, grabitet kështjella në Francë
19/09 20:04
“Space X” synon Marsin, bazë lançimi në Teksas
19/09 20:01
Izrael/ Qeveri uniteti, Benny Gantz: Me mua Kryeministër
19/09 19:46
‘For the record’, David Cameron boton kujtimet
19/09 19:41
Rikthehet Celine Dion, nis turneun botëror nga vendlindja Quebec
19/09 14:15
Çfarë dreqin janë këto? Videot e UFO-ve qenkan të vërteta
19/09 12:47
Instagrami merr masa! Mjaft më me produktet e humbjes në peshë
19/09 12:42
Presidenti Trump zgjedh pasuesin e Bolton
18/09 21:03
Shtohet fluksi i emigrantëve, 26% më shumë se një vit më parë
18/09 16:26
Modelja 60-vjeçare ndjek ritmin e javës së modës si koleget e reja
18/09 16:15
Victoria Beckham flet për bullizmin në shkollë : Edhe mua më tallnin
18/09 16:03
OBSH: Bota e rrezikuar nga epidemitë, 80 milionë persona do të vdisnin
18/09 15:36
Taksitë lundruese gati për ‘debutimin’ në Paris
17/09 20:05
40 vite Macdonald’s/ Franca ‘përvetëson’ hamburgerin
17/09 20:03