Tragjedia Bryant/ A kishte faj piloti?
27/01/2020 20:25

Piloti i helikopterit që transportonte Kobe Bryant, vajzën e tij dhe 6 pasagjerë të tjerë të dielën u paralajmërua se ai ishte “shumë i ulët” vetëm pak momente përpara se mjeti të rrëzohej duke i marrë jetën të gjithë personave në bord.

Top News – OBSH bën apel / Vazhdoni masat, nuk e dimë fundin
01/04 15:14
Top News – Rusia ndihmon SHBA/ Në luftën kundër koronës
01/04 15:12
Top News – Tregjet e aksioneve/ Rënia më e madhe që prej 1987
01/04 14:42
Top News – Britani, rënie rekord/ Korona ul çmimin e naftës
01/04 14:41
Top News – “Çdo amerikan të jetë i përgatitur për ditë të vështira”/4,000 viktima nga korona në SHBA
01/04 14:22
Top News – Greqia dhe Spanja/ Qeveritë japin fonde për mediat
01/04 12:54
Top News – 24 milionë dollarë/ Apartamenti i ri i familjes Beckham
01/04 12:53
Top News – Mjeku në luftë me korona/ Por tornado i shkatërron shtëpinë!
01/04 12:52
Top News – Korona në Britani/ Ndërron jetë 13 vjeçari
01/04 12:04
Top News -Të gjitha hapur/ A do ketë katastrofë në Suedi!
01/04 12:03
Shtyhet leja për emigrantët në Greqi/ Afati deri në 15 tetor për shkak të situatës
31/03 21:42
Top News – Njerëzit në karantinë/ Psikiatri: Nuk do të mbahet gjatë
31/03 21:37
Top News – Test i ri i gjakut zbulon 50 lloje kanceri
31/03 21:33
Top News – Gjeni apo sharlatan/ Mjeku francez shëron koronën
31/03 20:54
Top News – Testet për koronënë/ Rezultate në 15 apo 30 minuta
31/03 20:09
Top News – Çifte të reja në showbiz/ Bradley e Irina me partnerë të rinj
31/03 20:06
Top News – Korona në Belgjikë/ Humb jetën një 12 vjeçare
31/03 20:04
Top News – Korona në Afrikë/ Gjashtë vende ende të paprekura
31/03 20:02
Top News – Korona në Itali/ Besohet se është arritur kulmi
31/03 20:01
Top News – Pandemia korona/ Këtë javë 1 mln të prekur në botë
31/03 19:52