Strategjia e re e zgjerimit/ Gjermania përgjigje Francës: E diskutojmë nëse nuk vonohen negociatat me Shqipërinë
19/11/2019 12:33

Propozimi francez për zgjerimin e BE-së pritet me kritika. Qeveria gjermane është e hapur për ta diskutuar propozimin, por kërkon që ai të mos ketë ndikim mbi çeljen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.

Top News – Nis testimi te njerëzit/ Vaksina e financuar nga Bill Gates
08/04 12:16
Top News – Kryeministri britanik/ Nata e dytë në kujdes intensiv
08/04 12:12
Top News – Karantina si burg/ Degeneris kritikohet nga fansat
08/04 11:49
Top News – ‘Rrini në shtëpi, nëse…”!/ Prifti italian, apel shqiptarëve
08/04 10:55
Top News – Miliarderi i Twitter/ 1 miliard dollarë për covid 19
08/04 10:31
Itali, 604 viktima në një ditë, bilanci tragjik edhe në Francë dhe Britaninë e Madhe
08/04 02:16
786 viktima sot në Britani/ Kryeministri Britanik kaloi natën në kujdesin intensiv në spital
07/04 22:04
Greqia nuk zbut masat/ Edhe pse rastet e reja dhe numri i viktimave kanë rënë
07/04 22:02
Italia, sot 604 viktima/ Bilanci i koronavirusit. 135586 të infektuar, 17127 të vdekur
07/04 21:36
Top News – Bilanç lufte në Francë/ Konfirmohen 1417 viktima në 24 orë
07/04 21:21
Top News – Gjermani vs Covid 19: Rekruton fitbits dhe ora smart
07/04 19:16
Top News – Kriza e CoVid- 19/ Ja paketat stimuluese në botë…
07/04 18:55
Top News – Një herë e një kohë…/ Aktoret francezë lexojnë përralla
07/04 18:54
Top News – Kryeministri britanik/ Boris Johnson në gjendje stabël
07/04 18:31
Top News – Në pritje të viktimave…/ Qyteti ukrainas bën gati varret
07/04 18:04
Top News – Komediani japonez/ Këngë për larjen e duarve
07/04 18:04
Top News – Koncert kundër Covid-19/ Live në gjithë botën me 18 prill
07/04 18:03
Shëndetësia ne kolaps për shkak të Covid-19, qytetarët e New York protestojnë me tenxhere në ballkon
07/04 17:33
Top News – Stokholmi ‘gelon’/ Njerëzit nëpër rrugë si normalisht
07/04 16:45
Top News – Në repartet e izolimit/ Indi, ushqimi shërbehet nga robotë
07/04 16:39