Shpëton struktura e katedrales Notre Dame
16/04/2019 10:32

Pas më shumë se 9 orësh betejë me flakët, zjarrfikësit arritën të vënë nën kontroll zjarrin që përfshiu një pjesë të madhe të katedrales Notre Dame de Paris.

Ekspozita në Kinë më e madhja me veprat e Pikasos
15/06 18:11
Vietnami prodhon makina/ Zhvillimi i shpejtë ekonomik e fut në tregun botëror
15/06 15:55
Protestat në Hong Kong, pezullohet ligji i ekstradimeve
15/06 13:58
“Po ushqehemi me plastikë”/ Alarmi i WWF, nga uji, peshku, birra dhe kripa
15/06 13:57
Kërkesa e Pendarovskit në Bruksel: Na ndani nga Shqipëria
14/06 18:48
Miss Venezuela, konkurs jo vetëm për bukurinë
14/06 13:27
Serial për Çernobilin; Protagonist heroi që u fut në zonë pas shpërthimit
14/06 13:21
Tensionet SHBA-Iran/ Akuza pas sulmit ndaj anijeve në Gjirin e Omanit
14/06 09:39
Pas sulmeve mbi 4 çisternat qëndron një “aktor shtetëror”
13/06 19:28
Rezultate të dobëta, politikanët provim si në gjimnaz
13/06 19:20
Pasuesi i May, Johnson fiton sfidën e parë
13/06 19:11
Hong Kong: Në mbrëmje protestohet, në mëngjes pastrohet
13/06 19:09
Jackie Chan këndon /Aktori i arteve marciale nxjerr album
13/06 14:21
Dita e Shën Antonit, Lisbona kthehet në ditë dasmash
13/06 13:28
Trump: Do pranoja informacion nga nga të huajt për rivalët e mi
13/06 09:51
Indeksi global 2019, ja vendet më të paqta në botë
12/06 19:05
E mbushur me kristale, shpella e përrallave hapet për publikun
12/06 18:55
Stuhi breshëri “mbërthejnë” rajonin e Bavarisë
12/06 18:40
Merkel në krye të BE; Kandidate për të drejtuar Komisionin Europian
12/06 16:24
Johnson nis fushatën, kërkon kreun e konservatorëve dhe kryeministrinë
12/06 16:18