Rindizet zjarri i vjetër? Mediat vazhdojnë të spekulojnë për Pitt dhe Aniston
28/01/2020 13:18

Puthja mes Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, në prapaskenat e Sag Awards, ka entuziazmuar fansat dhe me sa duket, nuk ka vetëm një detaj që flet për rikthimin e zjarrit.

786 viktima sot në Britani/ Kryeministri Britanik kaloi natën në kujdesin intensiv në spital
07/04 22:04
Greqia nuk zbut masat/ Edhe pse rastet e reja dhe numri i viktimave kanë rënë
07/04 22:02
Italia, sot 604 viktima/ Bilanci i koronavirusit. 135586 të infektuar, 17127 të vdekur
07/04 21:36
Top News – Bilanç lufte në Francë/ Konfirmohen 1417 viktima në 24 orë
07/04 21:21
Top News – Gjermani vs Covid 19: Rekruton fitbits dhe ora smart
07/04 19:16
Top News – Kriza e CoVid- 19/ Ja paketat stimuluese në botë…
07/04 18:55
Top News – Një herë e një kohë…/ Aktoret francezë lexojnë përralla
07/04 18:54
Top News – Kryeministri britanik/ Boris Johnson në gjendje stabël
07/04 18:31
Top News – Në pritje të viktimave…/ Qyteti ukrainas bën gati varret
07/04 18:04
Top News – Komediani japonez/ Këngë për larjen e duarve
07/04 18:04
Top News – Koncert kundër Covid-19/ Live në gjithë botën me 18 prill
07/04 18:03
Shëndetësia ne kolaps për shkak të Covid-19, qytetarët e New York protestojnë me tenxhere në ballkon
07/04 17:33
Top News – Stokholmi ‘gelon’/ Njerëzit nëpër rrugë si normalisht
07/04 16:45
Top News – Në repartet e izolimit/ Indi, ushqimi shërbehet nga robotë
07/04 16:39
Top News – Ish -anëtaret e FIFA-së/ Prova të reja për marrje ryshfeti
07/04 16:11
Top News – Spitali në Francë/ Çfarë ndodh në repartet ‘covid’
07/04 16:02
Top News – Austria ‘hapet’/ Zbuten masat nga 14 prilli
07/04 14:44
Top News – Spanjë, ndalet rënia/ Raportohen 743 viktima të reja
07/04 14:41
Top News – Paralajmërimi i OBSH/ Mos nxitoni me lehtësimin e masave
07/04 14:40
Top News – Super-paketa e stimulimit/ Itali, 400 miliardë euro për bizneset
07/04 12:29