Ndahet nga jeta “legjenda” e internetit, “Grumpy Cat”
17/05/2019 18:24

Lamtumirë Tander Sauce! Ajo njihej me emrin e artit “Grumpy Cat”, apo “Macja e zemëruar”. Bëhet fjalë për macen më popullore dhe të pasur në rrjet.

E lajmëruan se do e dëbojnë/ Protestë për nxënësin shqiptar, mblidhen 6 mijë firma
20/06 19:45
“Kuzhina e Kabulit”, vendi ku klientët zbulojnë kuzhinën afgane e takohen me emigrantë
20/06 17:47
Japoni/ Letra më e hollë në botë, pjesë e trashëgimisë kulturore të UNESCO’s
20/06 17:44
Përshkallëzimi i tensioneve, forcat iraniane rrëzojnë avionin amerikan
20/06 16:51
SHBA zgjat emergjencën kombëtare për Ballkanin Perëndimor
20/06 15:26
Makinat që drejtojnë veten, udhëtimi më i sigurt për njeriun
20/06 12:39
Shitet me një çmim marramendës arma me të cilën Van Gogh qëlloi veten
20/06 11:08
Hapja e bisedimeve me BE, vendimi për Tiranën e Shkupin në tetor
19/06 16:51
“Rrudhen” shtëpitë në SHBA
19/06 14:53
Ishte vendosur në shëtitoren e famës, vidhet statuja e Monroe
19/06 13:20
Trump kërcënon me dëbimin e miliona njerëzve ilegal në SHBA
18/06 16:38
Turistët pushtojnë Korenë e Veriut, Peniani vendos kufizime për shkak të numrit të lartë
18/06 16:35
Shitet piktura e parë e Gauguin/80 mijë euro për kryeveprën e mjeshtrit post-impresionis
18/06 16:29
Bota ka 7.7 miliardë njerëz, nga 1950 popullsia është trefishuar
18/06 15:53
“Bouillon”, restorantet franceze që po joshin turistët dhe vendasit
18/06 14:17
Vdes në gjykatë ish presidenti
18/06 02:30
Paralajmëron Avramopulos, kujdes me azilkërkimin që po njeh rritje
18/06 02:03
Paris/ Restoranti i famshëm “Bouillon” ku shërbehet ushqimi klasik francez
17/06 19:19
Vrap në Alpe; Gara ekstreme zhvillohet në Austri
17/06 15:03
Arrestohet Clooney italian/ Mashtruesi hiqej si aktori për të marrë para
17/06 12:37