Koronavirusi frenoi ekonominë! Parashikime se e gjitha bota do hyjë në recesion
26/02/2020 15:30

Nëse koronavirusi do të vazhdojë të përhapet duke u shndërruar në një pandemi globale, ekonomia botërore mund të zhytet në recesion. Paralajmërimi ka ardhur nga gjiganti ndërkombëtar i financave Moodys. Sipas Moodys, epidemia ka qenë një goditje e fortë për ekonominë kineze dhe tashmë rrezikon të gjunjëzoje të gjithë ekonominë botërore.

Top News – Shtohen të prekurit/ 95 mijë viktima nga Covid 19
09/04 22:26
Greqi, 71 raste të reja/ 4 persona kanë humbur jetën sot
09/04 22:16
Johnson reagon ndaj mjekimit/ Kryeministri Britanik është në gjëndje të qëndrueshme
09/04 22:13
Top News – Pavaresisht pandemisë…/ Astronautët nisen drejt ISS
09/04 20:50
Top News – Alkool dhe rreze dielli/ Britani, policia debaton me çiftin
09/04 20:50
Top News – Skandali Klinton-Lewinski/ Vdes denoncuesja Linda Trip
09/04 20:41
Top News – Italia nuk gjen paqe/ 610 viktima në 24 orë nga Covid 19
09/04 20:05
Top News – Uilliam dhe Kejt/ Pak gëzim për fëmijët…
09/04 20:03
Top News – Një muaj karantinë/ Ja efektet mbi trupin dhe mendjen
09/04 18:51
Top News – Modeli amerikan/ Britania, më e goditura nga koronavirusi
09/04 18:39
Top News – Të krishterët në Evrope/ Koronavirusi ‘izolon’ pashkën
09/04 18:25
Top News – Vetëm një viktime…/ Bilanci i CoVid-19 në Zelandën e Re
09/04 18:09
Top News- Shkencëtaret letër Trump/ ’Virusi nuk zhduket me vapën’
09/04 17:12
Top News – Frika nga koronavirusi/ Mbush tregjet me ilaçe false
09/04 17:11
Top News – Spanjë, “zjarri nën kontroll”/Janë rregjistruar 15 238 vdekje nga koronavirusi
09/04 17:11
Top News – Ndjese Jimmy Fallon/ Lady Gaga për intervistën e vështirë
09/04 16:20
Top News – Çifti Willis dhe Moore/ Të divorcuar por bashkë në izolim
09/04 16:19
Top News – Covid, kriza ekonomike/ 4 vendimet e bankës së Shqipërisë
09/04 16:19
Top News – Nëse u refuzohet kredia/ Banka e Shqipërisë ofron zgjidhje
09/04 16:19
Top News – ‘Pazar’ për të moshuarit/ Vienë, me karrocë dhe kale: Pa koment
09/04 14:02