Beogradi presion serbëve: Votoni listën serbe në zgjedhjet e Kosovës
16/09/2019 12:26

“Beogradi po bën presion mbi serbët e Kosovës që në zgjedhjet e parakohshme parlamentare, të votojnë për Listën Serbe”, thonë përfaqësuesit e tre subjekteve te tjera politike rivale; koalicionit “Liria”, Partisë së Serbëve të Kosovës dhe Partisë së Pavarur Liberale, që i takojnë komunitetit serb.

Top News – Zyrtarizohet Biden/ Kandidati demokrat në zgjedhje
06/06 17:45
Top News – Tensione mes aleateve/ Trump tërheq 9,500 trupa nga Gjermania
06/06 16:09
Top News – Çudia në Suedi/ Del në shitje i gjithë fshati
06/06 16:08
Top News – Peticion kundër Dua Lipës/ Nxori postim kundër Izraelit
06/06 16:07
“Apokalipsi” ne Brazil: 1.000 të vdekur në 24 orë, Bolsonaro kërcënon të dalë nga OBSH-ja!
06/06 12:36
Top News – Kufijtë BE 1 korrik/ Conte: mos na diskriminoni!
06/06 12:29
Top News – Rikthim i pazakontë në shkollë! Itali, mësim në shtator me ndarëse pleksiglasi!
06/06 12:13
Top News – Mbyllen dhjetera shkolla/ Shpërthen virusi në klasa
05/06 21:10
Top News – Hiqet bllokimi/ Zvicra hap kufirin me Italinë
05/06 20:57
Top News – SHBA rindizet protesta/ Policia hedh të moshuarin në tokë
05/06 20:56
SHBA, bie papunësia/ Presidenti Trump ndryshon strategji për Coronavirus
05/06 20:49
Top News – Paralajmërimi për SHBA/ Putin politike te re bërthamore
05/06 19:13
Top News – Kanye West 2 mln dollarë/ Për shkollën e vajzës të Floyd
05/06 19:11
Top News – Covid, masat në Turqi/ Erdogan heq ndalimin e fundjavës
05/06 19:10
Top News – BE, vendimi i ministrave/ Kufijtë, mbyllur deri në korrik
05/06 19:09
Top News – I dyshuari për ‘madi’/ Kërkohet e dashura Kosovare
05/06 19:04
Top News – Dita e mjedisit/ Pandemi, insekte, zjarre
05/06 18:41
Top News-I dyshuari për zhdukjen e Madeleine Mccan/ Policia kërkon të dashurën kosovare të pedofilit
05/06 16:41
Top News – Zërat kundër… Një tjetër zyrtar dënon Trump
05/06 14:19
Top News – Vaksina kundër Covid/ Kompania fillon prodhimin tani
05/06 14:18