Top News – Hailey Bieber kërcënohet me vdekje/ Selena Gomez u bën thirrje fansave
24/03/2023 18:04

Selena Gomez ka folur se fundmi, për marrëveshjen me Hailey Bieber, e cila ka marrë kërcënime me vdekje. Këngëtarja u ka bërë thirrje ndjekësve të saj në rrjete sociale, që të ndalojnë urrejtjen dhe ngacmimin. Pas ditëve të tëra në heshtje, Selena më në fund ka reaguar em nëj postim në ‘Instastory’ ku shprehet se si filloi drama e bashkëshortes s ëish partnerit të saj, Justin Bieber. Kjo dramë ka ndodhur për shkak se Hailey dhe Kylie Jenner janë tallur me vetullat e Gomez. Por përveç kësaj edhe shumë video të vjetra u publikuan, ku shfaqet Hiley duke ofenduar shoqen e saj të ngushtë Selena Gomez dhe Taylor Sëift. Nga këto ngjarje fansat kanë nisur të akuzojnë ashpër Hailey-n, duke mbrojtur idhullin e tyre të fëmijërisë. Ndërkohë këngëtarja, Selena Gomez, u bë gruaja më e ndjekur në Instagram, duke fituar mbi 10 milionë ndjekës duke ia kaluar edhe Kylie Jenner. Ndërsa Hailey përveç urrejtjes së vazhdueshme që ka marrë në rrjet, humbi edhe 1 milionë ndjekës.

Top News – Shkatërrohen serra e parcela me kanabis/ Policia operacion antidrogë në veri të vendit
03/06 13:10
Top Channel/ Pushuesit kalojnë fundjavën në Durrës, plazh edhe me mot të vranët
03/06 12:47
Top Channel/ E shtuna në Durrës, moti i vranët nuk pengon pushuesit
03/06 12:46
Top Channel/ Arrestohet mashtruesja në Korçë, pronarja e postës private vodhi 3 mln euro
03/06 12:45
Top Channel/Arrestim te Ministria e Shëndetësisë, sekretarja e përgjithshme kapet me “presh në duar”
03/06 12:44
Top News – Liroi Saimir Tahirin/ Gjyqtarja kaloi Vetingun 5 ditë më parë
03/06 12:41
Top News – 13 milionë euro pasuri të sekuestruara/ Bilanci i prokurorisë Vlorë, kush e pësoi në 2022
03/06 11:29
Top Channel/ Përfshihet nga flakët kamioni në lëvizje në autostradën “Lushnjë-Fier”
03/06 11:27
Top News – Tentoi të trafikonte ekstazi në Shqipëri/ Arrestohet 33-vjeçari në Morinë
03/06 11:16
Top Channel/ Shkatërrohen gjashtë sera me kanabis në Velipojë, kapen mat autorët
03/06 10:44
Top Channel/ Tentoi të trafikonte lëndë narkotike estazi në Shqipëri, në pranga 33-vjeçari
03/06 10:15
Top Channel/ Merr flakë makina në lëvizje në Durrës, shkaktohen dëme materiale
03/06 09:26
Top Channel/ Arrestohet për korrupsion sekretarja e Përgjithshme e MSH, Joana Duro
02/06 22:44
Top News – 9 ton drogë drejt Italisë/ GJKKO konfiskon pasuritë e Raul Zenunajt
02/06 22:36
Top News – Korrupsion në Ministrinë e Shëndetësisë/ SPAK arreston Sekretaren e Përgjithshme
02/06 22:18
Top Channel/ Basha përsërit thirrjen mes të rinjve në Tiranë: Vetting politikanëve
02/06 22:12
Top Channel/ Rama: E hapëm vetë kutinë e Pandorës, sekretarja e ministrisë u kap duke marrë lekë
02/06 21:17
Top News – ‘Kemi hapur kutinë e Pandorës, Rama pas lirimit të Tahirit: S’ka kompromis me drejtësinë
02/06 20:15
Top News – Lirohet Saimir Tahiri, kërkon pafajësinë/ SHBA e shqetësuar, paralajmërohen gjyqtarët
02/06 19:42
Top Channel/ Shqipëria ka më pak burra/ Emigracioni dhe plakja, për 100 gra janë 98 burra
02/06 19:42