Top Channel/ Fierakët pranë familjarëve të Mateos, dalin sërish në protestë: Të varet autori
19/11/2021 15:41

Familjarët e Mateo Vasiut që u vra nga fqinji i tij dhe qytetarë të shumtë janë mbledhur sërish në qendër të Fierit, ku po plotësojnë peticionin që kërkon dënim me vdekje për autorin e dyshuar, Klodian Çalamani.

Top News – Zero tolerancë, nga Shkodra në Sarandë/ Sezoni turistik, bllokohen 8 mjete ujore
29/05 17:36
Top News – Inceneratori i Fierit/ Gjykata pranon gjykim të shkurtuar për 16 të pandehur
29/05 17:12
Top News – Bordet ‘penguan’ Konkurrencën / Biba te Ekonomia-E bën të padobishme ndërhyrjen tonë
29/05 17:11
Top News – Turi i falenderimeve në Astir/ Veliaj: Bëmë çerdhen, tani ndërtojmë shkollat
29/05 17:10
Top News – Energjia nga dielli e era / Nisin procedurat për caktimin e çmimeve të blerjes
29/05 16:47
Top News – Tentoi të vriste të dënuarin për drogë/ Përfundon arratia 4-ditore e të riut nga Elbasani
29/05 16:47
Top News – Sulmohet ekipi i Top Channel në veri / Serbët vandalizojnë mjetin e ofendojnë gazetarët
29/05 16:44
Top Channel/ Arrestohet i riu nga Golemi, u kap me pistoletë e kokainë
29/05 15:53
Top Channel/ Aksion kundër piraterisë IPTV/ Bllokohen 300 servera, vidhnin edhe kanalet e Digitalb
29/05 15:37
Top Channel/ Inceneratori i Fierit, Gjykata jep gjykim të shkurtuar për të akuzuarit dhe kompanitë
29/05 15:07
Top Channel/ Sulmohet makina e Top Channel, KFOR nuk ndërhyn për të ndaluar serbët
29/05 14:26
Top channel/ Arrestohen 15 shoferë, u kapën të dehur dhe pa leje drejtimi
29/05 14:11
Top Channel/ Mori peng të riun, arrestohet 58-vjeçari në Skrapar
29/05 13:54
Top News – Berisha mbledh të vetët / ‘Mafia shqiptaro-ndërkombëtare na mori vulën’
29/05 13:51
Top News – ‘Qokë për Gjinushin’ / Zhupa kërkon interpelancë në Kuvend për ASA-n
29/05 13:46
Top News – Kapen në flagrancë dy ‘Shqiponja’ / Akuza për korrupsion, sekuestrohen mbi 1400 euro
29/05 13:34
Top News – Rritja e çmimit të energjisë / Konfindustria: Jo pa u siguruar mirëmenaxhimi i sektorit
29/05 13:28
Top News – Kallëzimi për zgjedhjet në Kuçovë / Dëshmon në SPAK deputetja Albana Vokshi
29/05 13:24
Top Channel/ U ngelin zarat në dorë, policia aksion kundër lojërave të fatit në Cërrik
29/05 13:15
Top Channel/ Makina del nga rruga, humb jetën i riu në Shkodër
29/05 13:13