Top Channel/Dy gjyqtare për “apelin” e Tahirit.Tahiri dhe Çela u dënuan në shkallën e parë e apeluan
27/11/2021 02:14

Jo vetëm shorti, por edhe numri i kufizuar i gjyqtarëve vendosi që fati i gjykimit të Saimir Tahiri dhe ish-kryepolicit të Vlorës Jaeld Çela të jetë në dorë të dy grave. Por gjyqtaret Daniela Shirka dhe Iliriana Olldashi deri sa të delegohet dhe anëtari i tretë gjenden në pamundësi për të nisur shqyrtimin e një procedimi të regjistruar prej 2016.

Top News – Serbët me simbolet e Wagnerit në Kosovë/ ‘Gjurmët’ ruse mes protestave në Veri
01/06 21:50
Top News – Komandanti i KFOR-it- Ushtarët tanë heronj/ Parandaluan viktima në Kosovë
01/06 21:47
Top News – Osmani përballet me Vuçiç!/ Presidentja-Tërhiq ushtrinë nga kufiri me Kosovën
01/06 21:38
Top News – Kosova drejt zgjedhjeve të reja!/ Kërkesa e papritur e Macron dhe Scholz
01/06 21:38
Top News – Serbia vë ushtrinë në gatishmëri/ Raportet dhe deklaratat nga kufiri me Kosovën
01/06 21:37
Top News – Reforma hyn në fuqi në qershor, Ibrahimi: Do të japim shtesat edhe për prillin e majin
01/06 21:21
Top Channel/ Rama përqafon dhe puth në faqe Giorgia Melonin, video bëhet virale
01/06 21:16
Top News-Anulohet ‘Sunny Hill’/Dua Lipa zbulon detajet për vendimin e marrë
01/06 20:47
Top News – Prezantohet projekti për godinën e re të Ambasadës Italiane
01/06 20:45
Top News – Tirana me Akademi Çiklizmi, Veliaj: Dhuratë për fëmijët
01/06 20:45
Top News – I riu vret partneren 7 muajshe shtatzënë/ Itali, gjendet trupi i 29-vjeçares
01/06 20:26
Top Channel/ Akademia e çiklizmit/ Përurohet qendra e re në Parkun e liqenit në Tiranë
01/06 19:53
Top Channel/ Albanologjia tek Akademia e Shkencave/ Gjinushi: Lehtëson punën shkencore
01/06 19:51
Top Channel/ Fshati i harruar! Në Qatrom të rinjtë i ikën baltës, të moshuarit shesin bagëtitë
01/06 19:48
Top Channel/ Breshëri lë fshatin pa pjeshkë/ Peqin, dhjetëra hektarë me pemë frutore u shkatërruan
01/06 19:47
Top Channel/ Gjyqi i inceneratorëve/ Vijon gjykimi për dosjen e Elbasanit
01/06 19:44
Top News – Albanologjia te Shkencat / Vendimi i qeverisë përçan studiuesit
01/06 19:41
Top News – Si e mbron NATO Kosovën!/ Përbërja dhe kompetencat e misionit të KFOR-it
01/06 19:26
Top News – A do të rriten trupat në Bondsteel/ Blinken tregon planin e forcave amerikane
01/06 19:25
Top Channel/ Situata në veri të Kosovës, Novak: Të ulen tensionet, jam e shqetësuar për ngjarjet
01/06 19:25