Top Channel/ Digjet makina në Bilisht! Në pronësi të 27-vjeçares që u konfliktua me policinë
25/09/2022 09:36

Një makinë është djegur në Bilisht rreth orës 02:20 pas mesnatës. Bëhet me dije se automjeti është në pronësi të shtetases Deizi Arapi, kjo e fundit e njohur për konfliktin me policinë e këtij qyteti ku edhe me pas u shoqërua në komisariat. Kjo është hera e dytë që 27-vjeçares i digjet makina në derën e shtëpisë. Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave, por nuk përjashtohet mundësia e konflikteve të saj.

Top News/ Kostelancik i ridërgohet Senatit, miratohet kandidatura e ambasadorit të ri amerikan
16/04 22:48
Top News/Shqipëria uron Kosovën, Rama: Hapi i fundit historik në maj
16/04 21:53
Top Channell/ Meta foli për “laraska dhe sufllaqexhinj”, Braimllari “viktima” e parë,jep dorëheqjen
16/04 21:44
Top News/ KLP në mbrojtje të Dumanit: Dënojmë gjuhën e urrejtjes dhe veprimet fyese
16/04 21:06
Top Channel/ U vetëvar në qendrën e imigracionit në Britani, familjarët e shqiptarit kërkojnë hetime
16/04 19:58
Top Channel/ Parakalim të gabuar me BMW, 29-vjeçarja shqiptare u merr jetën vëlla e motër në Kroaci
16/04 19:55
Top Channel/ U trafikuan 300 kg eksploziv, raporti i Prokurorisë: Grupet po e përdorin për vrasje
16/04 19:52
Top Channel/ Trafikuan 1 ton kokainë/ Spanja ndihmon SPAK me të dhëna për 2 shqiptarët e akuzuar
16/04 19:50
Top News/ Zhdukja e 3-vjeçarit në Durrës, procedohet gjyshi i të miturit, në kërkim gjyshja
16/04 19:41
Top Channel/ Kreu i PL e kërcënon dhe e fyen, Dumani ia pret shkurt Metës: Sulme të pabaza
16/04 19:34
Top News/ Rritje rekord e trafikut ajror. Shqipëria e dyta në botë, 227 për qind më shumë se 2019
16/04 18:41
Top Channel/ “Shpërthen” Salianji: Edi Rama nuk njeh kushtetutë kur vjen puna për të mbrojtur…
16/04 16:04
Top Channel/ Ervin Salianji: Ikën për të penguar të vërtetën, janë të shqetësuar…
16/04 16:03
Top Channel/ “Ikja e djeshme e njëllojtë si ndërhyrja në sistemin TIMS”, Salianji: Skutha
16/04 16:03
Top Channel/ Largimi i anëtarëve të PS nga komisioni i TIMS, Salianji: Ndërhyrje e paprecedentë
16/04 16:03
Top Channel/Izraeli tregon “muskujt”,stërvitet afër Libanit. Ish-këshilltari i shba i “fryn zjarrit”
16/04 15:59
Top Channel / E zhveshur me një 17-vjeçar në makinë,gruaja e zyrtarit amerikan rrezikon 20 vite burg
16/04 15:59
Top News/ Ngërçi te hetimi i TIMS / Salianji: PS po fsheh diçka, ikën si skuthat
16/04 15:45
Top News/ Meta: Dumani, një vrasës i pluralizmit. Më dërgoi patronazhist që të arratisem
16/04 15:45
Top Channel/ Pa shtëpi dhe pa bonus/ 65 familje të dëmtuara nga tërmeti kërkojnë zgjidhje
16/04 15:43