Prej 1 viti nuk takon vajzën e mitur, vjehrria ia ndalon. Gjykata ende s’ka vendosur – Fiks Fare
27/05/2024 20:45

Emisioni Fiks Fare solli rastin e një nëne në proces divorci e cila prej 1 viti nuk takon dot vajzën 12 vjeçare sepse i shoqi e la te prindërit e tij. Këta të fundit i thonë të ëmës së të miturës që të mos shkojë në shtëpinë e tyre të takojë vajzën. Kamela Maçi tregoi për gazetetarët se prej 1 viti nuk e takon dot të bijën dhe se ajo tani e refuzon ta takojë. “Vajza ime është 12 vjeç dhe bashkëshorti im me të cilin tani jam në proces divorci e la te prindërit e tij, dhe unë tani nuk mund ta takoj, ajo nuk do të më shoh, mendoj se gjyshërit ja kanë ushqyer këtë lloj ndjenje” thotë Kamela. Ndërkohë Fiksi solli gjyshërit e të miturës të cilët në bisedë me denoncuesen thonë që ajo të mos e kërkojë më vajzën në shtëpinë e tyre. Dhe se vajza nuk do ta takojë. Ata kundërshtojnë kategorikisht që vajza të takojë psikologë, sepse sipas tyre vajza nuk është budallaqe. Ndërkohë e mitura mbyllet në dhomë që të mos takojë të ëmën.

Episodi i plotë – Fiks Fare, 18 Qershor 2024
18/06 21:01
Monitorime/ Horoskopi, i ftuari: Ashendetin e kam nga Gjirokastra – Fiks Fare
18/06 21:00
Borxhliu nuk i kthen borxhin invalidit, i kërkon para të tjera dhe e kërcënon! – Fiks Fare
18/06 20:45
Rikja e BBV3: Berishën e shoh si vjehërr. Meta di të luajë! – Fiks Fare
18/06 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 17 Qershor 2024
17/06 21:01
Monitorime/ Tifozët ndërhyjnë live, “Serbi, Serbi të …. ” – Fiks Fare
17/06 21:00
Administratori plagos qytetarin. Policia s’e arreston, bashkia e mban në punë! – Fiks Fare
17/06 20:45
51 mijë shqiptarë nga e gjithë bota, ‘skuqin’ Dortmundin – Fiks Fare
17/06 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 14 Qershor 2024
14/06 21:01
Monitorime/ E ftuara: Perëndimi i Golemit më i bukur se i Balit – Fiks Fare
14/06 21:00
Prindër e nxënës në protestë, nuk u rimbursohen paratë e transportit. Faji i VKM-së – Fiks Fare
14/06 20:45
Kushtuan 30 mln, pas denoncimit vihen në punë ashensorët në pallatet e rindërtimit – Fiks Fare
14/06 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 13 Qershor 2024
13/06 21:01
Monitorime/ Ja si blihet shalqi pa provë – Fiks Fare
13/06 21:00
Ngatërrohen emrat në Tatime, familja bëhet me “dyqan” dhe me gjoba të papaguara – Fiks Fare
13/06 20:45
Populli s’blen dot shtëpi, politikanët e zyrtarët me vila. Po si? – Fiks Fare
13/06 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 12 Qershor 2024
12/06 21:01
Monitorime/ ORL-ja: Me qumësht gjiri e lëng preshi nuk kurohet veshi! – Fiks Fare
12/06 21:00
E mitura refuzon prindërit, pas jetesës me një djalë. Policia ” Ligji s’e kap” – Fiks Fare
12/06 20:45
Berisha merr vulën! A është kjo një këmbanë alarmi për Ramën? – Fiks Fare
12/06 20:30