Fiks Fare, Episodi i plotë, 7 Shkurt 2023
07/02/2023 21:03

Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj."Fiks Fare" nisi transmetimin në 19 dhjetor 2002. është i pari emision me thyerje tabuje në praktikën gazetareske."Fiks Fare" u krijua si një domosdoshmëri e mungesës së emisioneve të këtij lloji në mediat tona, për të kontribuar sadopak në zgjedhjen e halleve dhe problemeve që përballon vendi në ketë tranzicion të gjatë. "Fiks fare" ka ngritur dhe realizuar probleme të mëdha, të cilat kanë ndikuar jo vetëm në opinionin publik shqiptar, por edhe në sektore të caktuar, duke I vënë në lëvizje dhe duke dhënë zgjidhje."Fiks fare" sot funksionon si një institucion ku njerëzit denoncojnë të gjitha padrejtesitë që u bëhen dhe ku rrefejnë problemet e tyre.

Episodi i plotë – Fiks Fare, 24 Qershor 2024
24/06 21:01
Monitorime/ Dhurata e hallave, magji që ndau çiftin – Fiks Fare
24/06 21:00
I mituri që dhunonte e filmonte 5 vjeçarët rikthehet te nëna, procedim penal të atit – Fiks Fare
24/06 20:45
ViP-at e BBV3 si politikanët. Meritoni: Deda flinte si Basha. Ilnisa inteligjente si Rama- Fiks Fare
24/06 20:30
Meriton Mjekiqi zbulon këngët e re, ja me kë repere ka bashkëpunuar/ Fiks Fare
24/06 20:30
Meritoni nuk flet me asnjë nga ish banorët e BBV3, përveç Ilnisës/ Fiks Fare
24/06 20:30
Meritoni dhe Ilnisa në një film me skena të nxehta/ Fiks Fare
24/06 20:30
100 mijë euro apo Ilnisën? Ja kë do zgjidhte Meritoni!/ Fiks Fare
24/06 20:30
Meritoni e zbulon në Fiks Fare çfarë bëri me Ilnisën tek dhoma e bardhë/ Fiks Fare
24/06 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 21 Qershor 2024
21/06 21:01
Monitorime/ E ftuara: Shkova në maternitet me makinë zhavori – Fiks Fare
21/06 21:00
Fiksi nxjerr nga izolimi banorët e tri fshatrave në Fushë Arrëz, ndërtohet ura e re – Fiks Fare
21/06 20:45
Telat e tensionit të lartë në Kreshpan gati në këputje, rrezik për banorët – Fiks Fare
21/06 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 20 Qershor 2024
20/06 21:01
Monitorime/ Alesia Bami ka hall se kur do martohet – Fiks Fare
20/06 21:00
Djali 13 vjeçar zhvesh në pjesët intime dhe rreh 5-vjeçarët, për t’i filmuar – Fiks Fare
20/06 20:45
Berisha ‘non grada’ flet për rrezikun anglo-amerikan, njësoj ka folur dhe Enveri – Fiks Fare
20/06 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 19 Qershor 2024
19/06 21:01
Monitorime/ E ftuara me Brazilin në Kampionat Europian – Fiks Fare
19/06 21:00
Skemat e zhvatjes së kredive të këqija, paguan kredi e qira për shtëpinë që s’e mori kurrë-Fiks Fare
19/06 20:45