Fiks Fare, Episodi i plotë, 16 Mars 2023
16/03/2023 21:03

Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj."Fiks Fare" nisi transmetimin në 19 dhjetor 2002. është i pari emision me thyerje tabuje në praktikën gazetareske."Fiks Fare" u krijua si një domosdoshmëri e mungesës së emisioneve të këtij lloji në mediat tona, për të kontribuar sadopak në zgjedhjen e halleve dhe problemeve që përballon vendi në ketë tranzicion të gjatë. "Fiks fare" ka ngritur dhe realizuar probleme të mëdha, të cilat kanë ndikuar jo vetëm në opinionin publik shqiptar, por edhe në sektore të caktuar, duke I vënë në lëvizje dhe duke dhënë zgjidhje."Fiks fare" sot funksionon si një institucion ku njerëzit denoncojnë të gjitha padrejtesitë që u bëhen dhe ku rrefejnë problemet e tyre.

Fiks Fare, Episodi i plotë, 20 Mars 2023
20/03 21:03
Fiks Fare, Berisha zbulon korrupsionin e ambasadorëve, por s’e tregon, 20 Mars 2023, Pjesa 1
20/03 21:02
Fiks Fare, Dyshohej me tumor, mjekët e sorollasin për përgjigjen e rezonancës, 20 Mars 2023, Pjesa 2
20/03 21:01
Fiks Fare, Monitorime/ Zbulon tradhtinë, burri i çonte të dashurës ‘karrotën’, 20 Mars 2023, Pjesa 3
20/03 21:00
Fiks Fare/ Burri tradhëton gruan, i çon të dashnorës “karrotën”
20/03 20:45
Fiks Fare/ Berisha zbuloi korrupsionin për Kim dhe King-Smith, po s’e tregon…
20/03 20:30
Fiks Fare/ Sorollatjet e pacientit, mjekët ia hedhin fajin njëri-tjetrit
20/03 20:30
Fiks Fare/ “Bëra rezonancën në 26 janar, ende nuk kam marrë përgjigjen”
20/03 20:30
Fiks Fare, Episodi i plotë, 17 Mars 2023
17/03 21:03
Fiks Fare, Bashkëkombas të Nënë Terezës apo kriminelë? Si na njeh bota? 17 Mars 2023, Pjesa 1
17/03 21:02
Fiks Fare, Rrëshket toka, banorët 5 vite që nuk kompensohen s’ua lejon ligji, 17 Mars 2023, Pjesa 2
17/03 21:01
Fiks Fare, Monitorime/ Valteri i shqetësuar për p… e SPAK-ut, 17 Mars 2023, Pjesa 3
17/03 21:00
Fiks Fare/ Ish deputeti: Një p… bën SPAK-u e komentojmë gjashtë muaj
17/03 20:45
Fiks Fare/ Banorët në rrugë e pa tokë, bashkia u kërkon leje ndërtimi t’i kompensojë
17/03 20:30
Fiks Fare/ Emergjencat Civile Fushë Arrëz: S’kemi ç’bëjmë, ky është ligji!
17/03 20:30
Fiks Fare/ A personifikohemi me Nënë Terezën në botë apo me krime e drogë?
17/03 20:30
Fiks Fare, Episodi i plotë, 16 Mars 2023
16/03 21:03
Fiks Fare, Kualicioni “Bashkë Fitojmë”, po Meta sa i djathtë është? 16 Mars 2023, Pjesa 1
16/03 21:02
Fiks Fare, Pacientja pret 4 orë në ambulancë të shtrohej, pas një jave humb jetën, 16 Mars 2023, Pjesa 2
16/03 21:01
Fiks Fare, Monitorime/Krasta krahason ndërrimin e kufjeve me atë të mbathjeve, 16 Mars 2023, Pjesa 3
16/03 21:00